Notice: Undefined variable: titles2 in /home/guest/realcomfort.ua/realcomfort.ua/public/public_html/catalog/controller/product/product.php on line 533 Декоративний камень для сауни Hukka Saunaheppu Каталог RealComfort
Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Декоративний камень для сауни Hukka Saunaheppu

Декоративний камень для сауни Hukka Saunaheppu
Код товару: 5582
1 871 грн.
$67/56€
Придбати!
Виробник: HUKKA DESIGN OY (Фінляндія)
Строк поставки:
Код товару: 5582
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Радість і веселощі в сауні! Встановити Heppu твердо між каменями, нахиляючи його злегка назад. Коли піч досить нагрівається, Heppu ховається в свою власну нірку, викочуючи назад, на радість оточуючих, коли досить холодної води виливається на його шию.
 
Heppu працює на основі різниці температур. Тому, чим гаряче каміння і холодніше вода, тим більше енергії і радості, з якою Heppu з'являється в полі зору. Так що, якщо він залишається всередині, можна сміливо виливати на нього більше води. Якщо наш ентузіаст - шоумен відмовляється увійти назад в отвір, залиште його, щоб він нагрівся протягом деякого часу або, при необхідності, перемістіть його в найбільш гарячу частину печі.
 
 
Сауна очищує і розслабляє. Унікальний мильний камінь - завершальний штрих для повного задоволення!
 
 
Характеристики:
 
  • розмір: діаметр 130 x 36 мм
  • вага: 0.83 кг
  • 1 шт / кор
 
Hukka Design виробляє і продає товари для здоров'я, сауни і приготування їжі, зроблені з натурального мильного каменю, якому більше 2,3 мільйонів років. Фабрика знаходиться в місті Тууповаара, в північно-східній Фінляндії.
Компанія розвиває свій бізнес вже більше 30 років і є провідним виробником в даній галузі, добре відома серед покупців за інноваційність продукції, гарну якість і надійність.
 
Природа дала мильному каменю міфічні можливості протистояти суворому, північному середовищу. Він однаково добре порається з палаючим вогнем і крижаним холодом. Він здатний накопичувати як тепло, так і холод. І він залишається теплим або холодним протягом довгого часу. Це одна з унікальних особливостей продукції Hukka.
Мильний камінь відносно м'який матеріал, який в руках досвідчених майстрів може приймати різні форми. Незважаючи на м'якість, камінь дуже щільний і важкий матеріал. Наприклад, він не вбирає рідини і запахи. Мильний камінь був перевірений і схвалений для використання при готуванні і зберіганні харчових продуктів.
Мильний камінь дуже міцний матеріал, який може витримати і виклики сучасності. 2.3 мільярда років "виробничого процесу" підготували його для більшості завдань, з якими він може зіткнутися.
Мильний камінь був сформований з м'яких і напівм'яких корисних копалин: тальк 40-50%, 40-50% магнетит, 5-8% пенніт.
Тальк робить мильний камінь м'яким і відносно легким для формування. Високий вміст магнетиту робить його міцним.
Щільність мильного каменю становить 2980 кг / м3. Точка плавлення 1640 С. Теплопровідність 6,4 Вт / (мк).
Мильний камінь хімічно дуже міцний матеріал.
Він відповідає фінському законодавству в області продуктів харчування і може використовуватися в безпосередньому контакті з харчовими продуктами.
Специфікація
Notice: Undefined variable: filter_values_dop in /home/guest/realcomfort.ua/realcomfort.ua/public/public_html/catalog/view/theme/comfort/template/product/product.tpl on line 254
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.