Мова: Рус | Укр

Про каталог

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Real Comfort - справжній комфорт для вашого задоволення.
 
Ми представляємо інтернет- каталог ексклюзивних і сучасних товарів для затишку вашого будинку.
 
Ми працюємо виключно з перевіреними і надійними імпортерами , постачальниками та виробниками товарів і послуг , так як наша мета - надати своїм клієнтам тільки високий рівень якості обслуговування і тільки за найвигіднішими цінами.
 
Каталог представленої продукції передусім виконує роль інформаційного ресурсу , який відображає реальний стан ринку . Крім того , ми допомагаємо нашим відвідувачам вибрати потрібний товар для їх індивідуальних потреб серед величезного різноманіття пропозицій.
 
Працюючи з нами , ви купуєте товар безпосередньо у наших компаній - партнерів. , А значить вам гарантується найвигідніша покупка.
 
Що робить наш сайт особливим серед великої безлічі інтернет- ресурсів , широко поширених в глобальній мережі ?
 
КОМФОРТ : ми не набридаємо нав'язливою рекламою , пропонуємо зручний структурований каталог , інструменти відбору продукції , пошук по каталогу , найбільш розгорнуту інформацію про товари , а також додаткові посилання на докладний опис товару безпосередньо від його виробника. Вибирайте , порівнюйте і визначайтеся з товарами і послугами , не виходячи з дому , адже це найбільш комфортні умови вибору та замовлення продукції . Ми особливо дбаємо про надання послуг жителям не тільки Києва і його околиць , але регіонів України , тому доставляємо всі види товарів безпосередньо " до дверей " покупця . Купуючи деякі типи товарів , наприклад камінні топки , Вам автоматично надається участь у постійно діючій акції з безкоштовної доставки купленого товару в межах України * (перелік міст для доставки , см за посиланням ) .
 
ВИБІР ТОВАРУ , ВАРТІСТЬ , ТЕРМІНИ : Найбільш широкий асортимент продукції всіх категорій , найнижча вартість товарів , гарантія безкоштовної доставки товару в найкоротші терміни ( для Києва та передмістя ) . У нашому інтернет -магазині проходять постійно діючі акції від виробників і постачальників товарів та послуг .
 
РЕПУТАЦІЯ : Тільки високоякісна , надійна і перевірена часом і ринком продукція від провідних вітчизняних та іноземних виробників , а також обов'язкова гарантія на всі види придбаного Вами товару.
 
Унікальні та ексклюзивні : Ми пропонуємо товари , деякі з яких не мають аналогів на сучасному ринку . Разом з цим , ми зібрали для вас кращий товар на одному майданчику , щоб полегшити Вам його пошук і вибір.
 
ВИСОКУ ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ : ми не просто здійснюємо продаж товару, а й надаємо широкий спектр послуг - професійні консультації та допомогу у виборі товару , попереднє інженерне обстеження об'єкта , завмер , виготовлення проектної документації , установка , монтаж та сервісне обслуговування техніки і систем. Ми підходимо до вимог кожного нашого клієнта суто індивідуально. Звертайтеся до нас , і Ви не розчаруєтеся в своєму виборі. Наше головне завдання - надати Вам якісні послуги , результати яких Вас не підведуть. Ми дорожимо своєю репутацією і розраховуємо на довгострокове співробітництво з Вами в майбутньому.
 
Ознайомтеся з нашими послугами більш докладно у відповідних розділах ...
 

Крім того , ми є частиною інформаційної партнерської мережі SmartCom : Розумна " віртуальна компанія" - мережева соціально -комерційна структура , яка грунтується на саморегульованої основі.
Наша команда: Мережа професійних майстрів у галузі будівництва та консультантів з розповсюдження високих технологій та інноваційних товарів .
Наша філософія: Сучасні товари , висока якість , відповідальна робота , тверда мотивація і стрімкий професійний ріст.
Наші завдання : створення всіх умов для створення і просування інформаційного суспільства , допомога у становленні та розвитку економіки , заснованої на ресурсах , а також справжній комфорт у вашому будинку , де втілені прогресивні енергозберігаючі та екологічно чисті рішення .
Наша основа: Унікальна , високоякісна інноваційна продукція .
Принципи нашої роботи: Прозорість спільного бізнесу завдяки інформатизації та підтримці наших партнерів.
Наші плюси: Реклама і просування партнерських товарів і послуг через загальнодоступні інформаційні ресурси . Крім того , ми працюємо на основі великої кількості можливостей для отримання доходу від продажів і рекомендацій.
Наша підтримка: надання учасникам мережі новітніх засобів спільної роботи: сайт , корпоративний портал , особисті та групові вузли , електронна пошта , інтеграція з клієнтськими офісними програмами.
 
Ми наближаємо майбутнє. Прийміть правильне рішення сьогодні . Приєднуйтесь до мережі SmartCom .
 
Про нашу віртуальної компанії - детальніше ...

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.