Мова: Рус | Укр

Почему NunnaUuni?

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

 

 

М'яке і екологічно чисте тепло
 
Теплонакопичувальні фінські каміни і печі NunnaUuni виробляють розслабляюче і спокійне тепло, що створює комфортну атмосферу в вашому домі. Ви почнете отримувати тепло незабаром після розпалу вогню, так як каміни NunnaUuni нагріваються дуже швидко. Вам не доведеться чекати весь вечір, поки камін нагріється, що залишає Вам більше часу саме для насолоди теплом. А за рахунок конструкції каміна і матеріалу, з якого він виготовлений - унікального каменю MammuttiStone з функцією накопичення тепла, температура збережеться навіть на наступний день.

 

 

 

nunnauuni_002

Коротка фаза двогодинного розігрівання каміна або печі NunnaUuni створює рівномірне, приємне тепло, яке зберігається до 24 годин.
 
Контролюючи кількість спалюваних дров і інтервали між закладкою палива, ви можете впливати на рівномірність тепла і отримувати такий рівень тепловіддачі, який вам необхідний.
 
 
MammuttiStone - нескінченне тепло унікального горщечного каменю
 
Теплі, приємні моменти, здається, тривають вічно. Наш добірний MammuttiStone ( «Мамонтов камінь») - стеатит кращої якості з покладів NunnaUuni теж майже вічний.
 
Унікальна система згоряння «Золоте полум'я» NunnaUuni спалює деревину при виключно високій і рівномірній температурі. При цьому топка повинна витримувати високу температуру. У той же час камінь зберігає теплову енергію в різних частинах каміна і вивільняти її повільно і рівномірно.
 
Листковий тальк, що входить до складу добірного MammuttiStone, який використовується при виготовленні топки в камінах і печах NunnaUuni, швидко переводить велику кількість тепла в різні частини каміна. Листковий MammuttiStone на зовнішніх частинах каміна вивільняє тепло в кімнату рівномірно і протягом тривалого часу після розпалювання.

 

 

NunnaUuni - гарантія міцності!
 
Шар периклаза в поверхневих структурах каменю Mammutti
гарантує міцність топливника камінної печі.
 
Не всі камені однакові. Неоднаковий і горшкових камінь.
Властивості різних видів горщечного каменю значно відрізняються один від одного, і ці відмінності впливають як на міцність печей, так і на їх теплові характеристики. У Фінляндії основна частина родовищ горщечного каменю знаходиться в містечку Нунналахі, муніціпалет Юука. Майстри пічної справи компанії NunnaUuni з давніх часів добре знали відмінності між місцевими різновидами горщечного каменю і зареєстрували за собою виключне право на розробку горщечного каменю Mammutti ( «Мамонтов камінь»), який володіє унікальною міцністю і першокласними теплоакумулюючими характеристиками (гірничий відвід Nunnanlahti, № 3159) .
70% теплової енергії, що виробляється при згорянні дров, акумулюється в паливнику. Тому саме в паливниках всіх наших печей і камінів ми використовуємо горщечний камінь Mammutti, що складається з мелкокристаллического магнезиту зі строго орієнтованою структурою тальку. Він витримує вкрай високі температури горіння, що перевищують 1000 º, швидко акумулює теплову енергію, що утворюється в паливнику, і ефективно передає тепло в інші частини печі. Решта 30% теплової енергії проходять через димовідвідні канали та накопичуються в інших конструкціях печі. Як матеріали для виготовлення димових каналів і облицювання каміна ми використовуємо різновиди горщечне каменю, які володіють високою теплопровідністю: вони переносять тепло від гарячих частин печі до її зовнішніх поверхонь і в повітря приміщення. Конструкція печі і спрямована структура талькових лусочок горщечного каменю Mammutti забезпечують тривалу і рівномірну передачу тепла.
Щоб вибрати правильний тип горщечне каменю, від фахівців потрібен високий рівень професійних знань. Тому компанія NunnaUuni визначає вид каменю ще на рівні його розробки, тобто безпосередньо в кар'єрі. Кожен камін, кожна піч є предметом професійної гордості компанії. На підтвердження високої якості продукції ми надаємо на всі вироби нашої фірми гарантійний сертифікат NunnaUuni терміном на п'ять років як на деталі з каменю, так і на теплові характеристики.

 

  

 

 

 

                                 

 

Запатентована NunnaUuni система подачі повітря дозволяє спалювати деревину в особливо жаркому вогні. Температура горіння сягає 1200 ° C, що виключає можливість утворення шкідливих газів. Дрова не залишаються неспалені, і в димохід практично не надходить дим з сажею. Технологія згоряння деревини Золотий Вогонь, винайдена в 1998 році, використовується в камінах NunnaUuni з 2000 року. Ця розробка відзначена Європейським патентом (EP 1008808).
 
Технологія Золотий Вогонь суттєво зменшує викиди в атмосферу шкідливих продуктів згоряння палива. Це робить  простіше життя для людей, що хворіють на астму, або алергіків. Каміни і печі NunnaUuni економічно використовують дрова, зберігають енергію, таким чином сприяють збереженню природних ресурсів.

 

 

 Відмінності в тестових методиках.

 
Характеристики інтер'єрних і теплоаккумулюючих камінів розрізняються за цілою низкою параметрів, тому в ЄС існують різні товарні класифікації на них.
CE EN 13240 / Інтер'єрні каміни
• У тесті по визначенню тепловї потужністі шкідливі викиди вимірюються тільки після періоду передпідігріву.
• Як показник номінальної теплової потужності береться середній показник за даний період.
CE EN 15250 / Теплоакумулюючі каміни
• Шкідливі викиди вимірюються протягом всього процесу горіння.
• Тест також визначає кількість корисної теплової енергії і період тепловиділення.
 
 

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.