Мова: Рус | Укр

Клімат у винному погребі

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Поради від наших професіоналів у виборі обладнання для збереження температури у винному сховищі
 
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ .
 

Винное хранилище в любом помещении

Винне сховище в будь-якому приміщенні. При використанні кліматичної техніки, у вас є можливість створити винний льох майже в будь-якому приміщенні Вашого будинку, а також зберігати вино в будь-якому вільному приміщенні. Такий вибір особливо доцільний , враховуючи континентальний український клімат. Створення винотеки за допомогою кліматичних систем вже давно користується популярністю при котеджному будівництві.
 
Кліматична техніка також встановлюється в квартирних приміщеннях, ресторанах і готелях, тобто там, де до зберігання вина у великих кількостях необхідний професійний підхід .
 
Клімат-системи забезпечать Вам самі надійні умови для зберігання різних сортів вин. Температурні показники близько 14 градусів і рівень вологості 70-80% не змінюються під впливом будь-яких зовнішніх умов.
 

Фото винотека

Облаштування винного льоху в сучасних умовах відбувається за технологією створення замкнутого теплоізольованого об'єму за допомогою великої холодильної камери, всередині якої відбувається штучна підтримка необхідного клімату.
 
 
 
 
 
ГОЛОВНІ СПОЖИВЧІ ОСОБЛИВОСТІ КЛІМАТИЧНОЇ ТЕХНІКИ, якими слід керуватися при виборі обладнання.
 
 
 
Режим опалення ( розморожування ) :
Корисний у випадках , якщо винний льох знаходиться в окремому приміщенні і вимагає сезонность обслуговування.
 
 
Антивібраційна система:
Мінімізує вібрацію при роботі кондиціонера, а також знижує рівень шуму.
 
 

Искусство хранения вина

Контроль вологості:
Рівень вологості у винному сховищі може коливатися від 70 до 80 %. Як правило, при роботі кондиціонера виводиться надмірна вологість з повітря сховища разом з виробленим конденсатом. У деяких кондиціонерах зволожувач вже вбудований.
 
Тепловий пояс :
Така функція необхідна, якщо частина обладнання або його деякі деталі знаходяться на вулиці і піддаються сезонним негативним показниками температури. Тепловий пояс нагріває техніку і забезпечує надійність роботи кондиціонера, навіть якщо рівень температури досягає -30 градусів.
 
Термостат:
Наявність термостата зводить управління клімат- системою до досить комфортної процедури початкового налаштування необхідної температури . Потім температура підтримується термостатом автоматично. Якщо виникає необхідність, зробивши кілька регулювань, Ви можете встановлювати необхідний клімат по всій площі виносховища.
 
Електронний термостат
 

Электронный термостат

УВАГА! Деякі моделі кондиціонерів для винних льохів оснащені виключно ручними регуляторами потужності, а це не дуже зручно, так як для цього необхідно постійно корегувати потужність при впливі атмосферних умов на винний льох. Такий вибір варто робити при обмеженому бюджеті, якщо рівень теплоізоляції приміщення ідеальний, а вплив зовнішніх умов на клімат всередині винного льоху дуже слабке.
 
 
ВИБІР КОНСТРУКЦІЇ І ТИПУ УСТАНОВКИ .
 

МОНОБЛОЧНА КОНСТРУКЦІЯ - ВБУДОВУВАНІ РІШЕННЯ :
зразок віконного. При цьому, внутрішня частина обладнання ( холодна ) спрямована в льох, а зовнішня частина (тепла ) виведена назовні або в суміжне технологічне приміщення. Крім того, пропонується моноблочна техніка, яка вбудовується в двері винного сховища. Як правило, такі моделі укомплектовані випарниками конденсату.
 
 

Плюси даної конструкції:
Порівняно недорога вартість монтажу з розрахунку на 1 м3 приміщення винного льоху. Компактність. Зручний і монтаж .
 

Кондиционер для винного хранилища встроенный в дверь

Кондиціонер для винного сховища вбудований в двері.
Недоліки і складності:
Коли тепла частина техніки виходить в приміщення з людьми, це створює неприємні умови - гарячий потік повітря, додатковий шум. 
Кімната, яка розташована суміжно, повинна добре провітрюватися.
Необхідно враховувати, що при розміщенні зовнішнього блоку на території із загальним доступом  можливі пошкодження іншими особами.
 
 
 
 
Рішення, які інтегруються з використанням вентиляційних каналів :
 
Данна техніка також відносяться до виду моноблочних, а її установка здійснюється в приміщенні на ніжках або кронштейнах ( встановлюється на стіні або стелі ). Для правильної роботи кондиціонера обов'язково підведення холодного повітря для охолодження компресора і відведення відпрацьованого теплого повітря.
 

Фото интегрируемый кондиционер для винного погреба

Як правило, для цього використовуються теплоізольовані повітроводи діаметром 100-200 мм. Правильно буде вивести такі повітроводи на вулицю, однак допускається і використання суміжного приміщення. Разом з цим, ви можете інтегрувати подібне обладнання в стаціонарну домашню систему вентиляції.
 
 
Плюси:
Універсальність технічних ідей при складному процесі установки.
Обладнання у винному сховищі повністю приховано - присутні лише кілька решіток в місцях входу і виходу технологічного повітря .
 
Недоліки:
Довжина з'єднувальних повітроводів обмежена потужністю вмонтованого вентилятора, однак це несуттєво при використанні примусової вентиляції будинку .
 

Сплит-система для винного хранилища

 
 
Спліт- ситеми :
Найбільш універсальна техніка, яка розносить холодну і гарячу складові кліматичної системи. При цьому, внутрішнє обладнання монтується в виносховищі, а зовнішній блок встановлюється ззовні будівлі. Між собою блоки з'єднані магістральними трубопроводами ( жорсткими або гнучкими ), а також контрольним електричним кабелем.
Таке обладнання має максимальну продуктивність і розраховано на максимальні площі приміщень.
 
Плюси: 
Максимально універсальне рішення на максимальну площу приміщення.
 
Недоліки:
Практично немає, але таке обладнання може просто не підходити під архітектурну споруду ( немає можливості встановити зовнішній блок), хоча, такі труднощі можуть бути вирішені шляхом спорудження приямка. Інакше - рекомендується використовувати інтегровані рішення.
 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ :
 
 
 
 
 
 
 

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.