Мова: Рус | Укр

Для партнерів

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Партнерська програма - продажу та рекомендації
 
Smartcom - Розумна компанія

Smartcom - Умная компания

Наша команда: Мережа професійних майстрів у галузі будівництва та консультантів з розповсюдження високих технологій та інноваційних товарів .
 
Наша філософія: Сучасні товари , висока якість , відповідальна робота , тверда мотивація і стрімкий професійний ріст.
 
Наші завдання : створення всіх умов для створення і просування інформаційного суспільства , допомога у становленні та розвитку економіки , заснованої на ресурсах , а також справжній комфорт у вашому будинку , де втілені прогресивні енергозберігаючі та екологічно чисті рішення .
 
Наша основа: Унікальна , високоякісна інноваційна продукція .
 
Принципи нашої роботи: Прозорість спільного бізнесу завдяки інформатизації та підтримці наших партнерів.
 

 
Наші плюси: Реклама і просування партнерських товарів і послуг через загальнодоступні інформаційні ресурси . Крім того , ми працюємо на основі великої кількості можливостей для отримання доходу від продажів і рекомендацій.
 
Наша підтримка: надання учасникам мережі новітніх засобів спільної роботи: сайт , корпоративний портал , особисті та групові вузли , електронна пошта , інтеграція з клієнтськими офісними програмами.
 
Ми наближаємо майбутнє. Прийміть правильне рішення сьогодні . Приєднуйтесь до мережі SmartCom .
 
Що являє собою "віртуальна компанія" SmartCom ?
 
 
Це мережа, яка об'єднує такі основні елементи , як:
1 . люди
2 . Продукція / Товар / Послуги
3 . Інформаційні ресурси .
 
 
 

1 . Люди .
Стати учасником партнерської мережі може кожна людина , який відповідає таким критеріям :
Рід професійної діяльності .
До участі залучаються професіонали профільної галузі - архітектори , дизайнери , будівельники , консультанти. Наші спеціалізації: будівельний ринок , послуги та товари для сучасного будинку , інноваційні та енергозберігаючі технології , ексклюзивна і оригінальна продукція , підпорядкована філософії комфорту в розумному будинку . При цьому , якщо новий партнер вже виробляє яку або продукцію і пропонує свій товар або послуги в даній області - наша мережа сприятиме йому в продажах і просуванні цього товару. Фактично , всі наші партнери , а це сотні фахівців у різних сегментах ринку , допоможуть Вам в продажах товару і послуг і при цьому Ви не будете нести ніяких додаткових витрат.
 
Бажання продавати або рекомендувати кращий товар або послуги.
 
Якщо Ви не маєте свого товару - продавайте або рекомендуйте наданий нами товар або товар Ваших нових партнерів. Ми пропонуємо хорошу основу для активних прямих продажів , надаючи Вам знижку на всі наші товари і послуги.
 
Бажання організувати команду професіоналів по просуванню нових технологій і продуктів.
Шукайте і знаходьте нові можливості для Вашого бізнесу шляхом співпраці з існуючими партнерами , шукайте і залучайте нових людей в партнерську програму. Ми надаємо широкі можливості для формування пасивного доходу від створеного Вами сегмента партнерської мережі .
Бажання отримати додатковий дохід до своєї основної діяльності .
 
Вже зараз нами сформовано досить велика товарна пропозиція , структура якого постійно доповнюється і розвивається. Крім того , більшість наших пропозицій є комплексними , тобто доповненими супутніми послугами (консультації , установка , монтаж , сервіс) , які надаються на професійному рівні з залученням кращих фахівців . Це дає Вам можливість розширити межі Вашого основного бізнесу за рахунок пропозицій партнерської мережі , зацікавити старих і нових клієнтів , запропонувати нові товари та послуги .
 

 

2 . Продукція / Товар / Послуги .
 
Ми приділяємо велику увагу формуванню спільного товарної пропозиції і виробили такі важливі критерії , які дозволяють нам бути впевненими в нашій продукції і технологіях :
 
Інноваційність .
Ексклюзивність .
Ефективність .
Надійність і довговічність.
Екологічна чистота.
Натуральні матеріали і сировину.
Енергозбереження та ресурсоефективність .
Експлуатаційний комфорт і безпеку.
Нові споживчі переваги .
Економія коштів споживача .
 
Якщо Ви виробник або постачальник товару , який відповідає одному або декільком параметрам з даного списку - приєднуйтесь до нас.
 
Подивіться, чи не захочете Ви доповнити лінійку нашої продукції - актуальне товарну пропозицію нашої компанії , завжди доступно нашим партнерам і клієнтам в інтернет- каталозі Real Comfort .
 

3 . Інформаційні ресурси .
 
Ми постійно розвиваємо й удосконалюємо нашу інформаційну мережу , основне призначення якої - організація інформаційного обміну для співробітників , партнерів і клієнтів компанії , спільне просування і реклама технологій , продукції та послуг.
 
На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні наступними інтернет -ресурсами , об'єднаними в єдину інформаційну мережу :
 
НАШІ РЕСУРСИ
 
ПРИЄДНУЙТЕСЬ до нашої партнерської програми ...
 
Як стати партнером?
 
Щоб отримати реєстраційні дані (ім'я користувача і пароль) для доступу в режимі обмеженого читання до вузла партнерської програми , заповніть заявку через нашу контактну форму нижче. За допомогою рекомендаційної облікового запису , Ви зможете відвідати вузол партнерської програми www.smartcom.net.ua для ознайомлення з правилами мережі і механізмом спільної роботи , і після Вашої згоди , Вам стане доступна процедура реєстрації.
 
Обов'язково вкажіть Вашу адресу електронної пошти. У заявці коротко опишіть себе і свою поточну діяльність у довільній формі. Наявність в тексті листа повної контактної інформації ( @ , тел. , ICQ , Skype , www і т.д.) прискорить процес нашого знайомства і прийняття адміністрацією рішення про надання вам ознайомчої облікового запису.
 
Якщо Ви звертаєтеся до нас за рекомендацією існуючого партнера , обов'язково вкажіть номер картки Вашого спонсора - такі запити ми обробляємо в першу чергу.
 
Бажаємо успіху!
 
 

Адміністрація мережі залишає за собою право , без пояснення причин , відмовити Вам у наданні ознайомчої облікового запису , якщо Ви не відповідаєте критеріям відбору учасників або з інших причин , наприклад ідеологічного характеру , а саме невідповідність товару , послуг , роду діяльності і т.д.

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.