Мова: Рус | Укр

Комплектація об'єктів

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Ми пропонуємо послуги з комплектації будівельних об'єктів - будинків , офісів , ресторанів , котеджів , дач і квартир - як для компаній , які є генпідрядниками , так і для приватних осіб. Фахівці нашої компанії професійно проаналізують Ваші потреби ще на етапі проектування майбутнього об'єкта . Ми поставляємо повністю все необхідне обладнання і виробляємо монтаж інженерних систем прямо на об'єкті будівництва. Наша команда складається тільки з висококваліфікованих фахівців , які здатні забезпечити комплексне виконання проекту (забезпечення необхідними матеріалами , обладнанням , а також надання інженерно -технічної підтримки процесу будівництва ) .
 
Комплексний пакет послуг включає в себе:
Комп'ютерне виготовлення проекту - проектування необхідної робочої документації для монтованих систем та архітектурних форм , а також тривимірна візуалізація інтер'єру.
Розрахунок , підбір , доставка і комплексна установка енергозберігаючих гібридних систем опалення в різних комплектаціях , включаючи рідинний і повітряний теплоносії : системи газового опалення , системи опалення електричні , сонячні системи опалення, опалення теплонасосне , твердопаливні системи - дров'яне , брикетне і пелетне опалення
Комплектація об'єктів і установка систем альтернативної енергетики , які засновані на сонячних модулях і генераторах вітру .
Розрахунок , підбір , постачання і установка систем розумною енергозберігаючої вентиляції
Виробництво і установка будь-яких дерев'яних виробів: сходи, вікна , двері, меблі
Виготовлення та утановка будь-яких виробів з натурального каменю ( мармур , граніт , онікс , пісковик , травертин ) - статевий покриття , сходи , підвіконня , стільниці , скульптура і малі форми , облицювання фасадів та внутрішніх стін
Виготовлення та монтаж камінів «під ключ» , установка камінних топок , кладка відкритих топок.
Продаж і монтаж печей і каменофенов , електричних камінів. установка димоходів
Устаткування винного сховища з кліматичною системою в будинку , квартирі , готелі чи ресторані . Комплексне сервісне обслуговування винних погребів .
 
НАШ БОНУС від SmartСom -IT - Розумне управління проектом комплектації об'єкта і монтажу систем : Вся актуальна інформація по проекту комплектації Вашого об'єкта відображається на спеціально створеному для Вас сайті проекту. Авторизований безпечний доступ до інформації забезпечується для Вас в будь-який час і з будь-якого місця через Інтернет і за допомогою будь-якого браузера . На даному вузлі , Ви можете простежити терміни виконання різних етапів проекту , переглянути статистику замовлення і провести аналіз на основі будь-яких параметрів . У разі необхідності , Ви можете управляти поточним процесом , ставити завдання і вносити зміни до складу комплектації , а також проводити уточнення завдань відповідно до зміни потреб .

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.