Мова: Рус | Укр

Принцип работы каминов Polyflam

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

 

Відкритим каміном можна обігріти весь будинок
 
Сучасні досягнення не завжди доречні.
 
Багато власників заміських будинків не визнають сучасний камін зі склом і хочуть мати в своєму будинку звичайний відкритий камін. Не лежить у них душа до закритого каміна, хочеться, як це було раніше, бачити вогонь у відкритому вогнищі, викладеному з цегли або з каменя. І, напевно, для них було б непогано, якби такий камін став більш функціональним і при необхідності дозволяв ефективно обігріти весь будинок. Може бути, ви теж хотіли б мати у себе такий камін?
 
Тоді у нас є цікаве рішення цієї задачі. Те, про що нам хочеться розповісти, здивувало нас своєю новизною та унікальністю.
 
Раніше ми вважали, що відкритий камін - це пережиток минулого. Про те, що він застарів і малоефективний, ми писали в статтях і говорили відвідувачам нашого магазину.
Тепер наше думка змінилася.
 
У цій статті ми хочемо розповісти про новинки - відкритих камінах, здатних ефективно, з високим ККД до 70- 80% в режимі тривалого горіння обігрівати весь будинок цілодобово весь опалювальний сезон і служити єдиним джерелом тепла.
 
Але це ще не все.
 
Такий камін працює як потужний конвектор, може використовуватися в якості барбекю, на ньому, як на плиті, можна приготувати їжу і застосовувати топку в якості котла для системи водяного опалення, якщо вибрати спеціальну модель.
 
Крім того, камін дозволяє зробити розводку теплого повітря і обігрівати різні кімнати і якщо необхідно, підключити вентилятор для більш ефективного розподілу тепла.
 

Це схоже на мультиварку, але не схожістю функцій, а великою кількістю варіантів використання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Такі відкриті каміни Polyflam (Поліфлам) виробництва Франції.
 
Конструктивно камін складається з двох топок без скла. Верхня топка - відкрита, нижня - закрита, звана ще рекуператором. Дим відкритого вогню виходить в основний димохід, дим з рекуператора - через додатковий димар, з'єднаний з основним.
 
Каміни Polyflam можна використовувати в чотирьох режимах роботи
 
Режим № 1. Камін працює як звичайний відкритий (верхнє горіння). У приміщення надходить тільки променисте тепло. ККД до 20%. Рекуператор (нижня топка) не задіяні.

 

 

Режим № 2. Камін працює як відкритий, але при цьому розсунуті чавунні плити. Вогонь за рахунок тяги додаткового димоходу втягується в нижню топку. У цьому випадку в приміщення надходить променисте тепло від вогню, і починає працювати рекуператор і система конвектного обігріву. ККД каміна зростає.

Режим № 3. Дрова горять і в нижній і у верхній топці. Також в приміщення надходить променисте тепло від вогню, а нижня топка працює як потужний і ефективний конвектор і обігріває повітря. Нижня топка може бути налаштована на режим тривалого горіння. ККД верхньої топки до 20%, нижньої - до 70-80%.

Режим 4. Це чисто опалювальний і найефективніший режим роботи каміна. Тривалість горіння від 8 до 14 годин, закладка дров від 8 до 27 кг, а потужність від 6-7 до 30 кВт в залежності від моделі топки. Камін працює як конвектор, шибер закритий і використовується тільки додатковий димар. За рахунок цього тепло з приміщення не виходить через трубу і будинок не вихолоджується. ККД до 70-80%.

 

Каміни Polyflam дають багато переваг
 
1. Камін можна експлуатувати як декоративний (відкритий) і як ефективний і потужний закритий обігрівач тривалого горіння. Ці можливості можна використовувати разом або окремо.
 
2. Камін може бути єдиним джерелом тепла в будинку або на дачі. Надійність його конструкції дозволяє топити його цілодобово весь опалювальний сезон. Це незалежне, автономне джерело тепла, і якщо у вас є дрова, без тепла ви ніколи не залишитеся. Перебої в подачі газу або електрики не застануть вас зненацька.
 
3. Камін можна використовувати в якості барбекю. Для цього не потрібні додаткові пристрої і опції. Потрібна тільки решітка.

4. Камін працює як для варки плита, на якій можна готувати - варити, смажити або тушкувати. Для цього також не потрібні додаткові пристрої.

5. На вугілля каміна можна поставити коптилку і приготувати копчені продукти. Тяга димоходу забезпечить димовидалення.
 
6. Від каміна можна зробити розводку теплого повітря по різних кімнатах і приміщень. Топка дозволяє підключити повітроводи і створити ефективну систему повітряного опалення. Для більш ефективного проходження тепла можна використовувати вентилятор з датчиком включення-відключення.

7. Всі каміни Polyflam дозволяють підтримувати комфортну температуру в будинку шляхом регулювання потужності і встановлювати найбільш ефективний режим горіння. Потужність регулюється зменшенням або збільшенням зазору між чавунними плитами. Повітря на горіння надходить через цей зазор.Найбільше ефективного горіння домагаються за допомогою термометра, що вимірює температуру верхньої чавунної плити. На термометрі виділено білий сектор від 200 до 300 градусів. Коли стрілка термометра знаходиться в цьому секторі, згоряння палива відбувається найповніше.
 
При цьому температура в топці в зоні горіння становить 650 - 750 градусів. Термометр входить в комплект поставки будь-якого каміна.

8. При нижньому горінні дрова згоряють повністю і майже не утворюють сажу, а тепло передається в приміщення.
 
Каміни Polyflam працюють так, як повинні працювати найефективніші опалювальні прилади. Дрова згорають в теплоізольованій топці. Це потрібно для створення високої температури і повного спалювання дров і тільки в теплоізольованій топці температура в зоні горіння може досягати більше 650 градусів. Тепло знімається лише після того, як розпечені гази (продукти згоряння) залишать камеру згоряння і потраплять в зону рекуперації, тобто теплообміну з повітрям приміщення.
 
Облаштування топки. Зона горіння ізольована спеціальними плитами, а тепло знімається тільки після виходу газів з цієї зони. За допомогою подачі вторинного повітря незгорілі залишки палива допалюються.
 
9. Каміни Polyflam довговічні і невибагливі, в тому числі і тому, що їх можна підключити до керамічного димоходу або до димоходу з нержавіючої сталі. Димохід з цегли недовговічний.
 
10. За допомогою топок Polyflam можна практично будь-який існуючий відкритий камін зробити високоефективним обігрівачем. Для цього існують спеціальні моделі для реновації каміна.

 

У відвідувачів нашого магазину іноді виникають сумніви наступного характеру
 
- У відкритих камінів нерідко можуть виникати проблеми з тягою. Чи будуть виникати такі проблеми з камінами Polyflam?
 
Правильна робота відкритого каміна викладеного з цегли багато в чому залежить від кваліфікації пічника. При будівництві має бути витримана правильне співвідношення площі отвору каміна і площі перетину димоходу. Якщо це співвідношення підібрано неправильно, виникають проблеми з тягою.
 
Камінні топки Поліфлам зроблені у вигляді моноблока і в конструкції враховані співвідношення всіх розмірів - висоти і ширини отвору, розмір конічного димозбврника і діаметр димоходу. Це забезпечує стійку тягу.
 
У холодну пору при запалюванні тяга може бути недостатньою у будь-якого каміна або печі. У димоході може утворитися стовп холодного повітря, який потрібно пробити. Для цього можна спалити в каміні газету. У середні віки для створення початкової тяги димохід прогрівали факелом.
 
- Відкритий камін споживає багато повітря і взимку під час топки каміна вдома іноді стає холодно. Чи можна уникнути цього?
 
Будь-який відкритий камін, і каміни Поліфлам не виняток, при роботі відкритої топки споживає багато повітря - від 200 до 400 кубометрів на годину. Щоб тепло під час роботи каміна не йшло через димохід, в камінах Поліфлам передбачається забір повітря для горіння з вулиці.
 
Це робиться за допомогою гофрованих повітропроводів і регульованих решіток. Перед розпалюванням відкритої топки каміна решітки відкриваються, і для горіння використовується повітря з вулиці. Тепле повітря з приміщення через димар не виходить.
 
Якщо ви ставите камін на обігрів з використанням нижньої топки, подача повітря з вулиці перекривається. В опалювальному режимі витрата повітря мінімальна і воно береться з приміщення, в якому камін встановлений.
 
- Як убезпечити будинок і уникнути вильоту іскор, якщо необхідно піти, а у верхній топці горять дрова?
 
Коли ви збираєтеся вийти з дому або піти спати, а у вас у верхній топці горять дрова, можна за допомогою кочерги зіштовхнути палаючі поліна і вугілля в нижню топку і закрити її.
 
Так у вас не виникне занепокоєння з приводу залишеного без нагляду відкритого вогню в каміні, а сам камін перейде в режим опалення. Звичайний відкритий камін не дозволяє зробити це.
 
Каміни Polyflam можуть поставлятися у вигляді комплектів - топки і облицювання або можна вибрати тільки топку. В цьому випадку облицювання можна зробити з цегли, природного каменю або інших відповідних матеріалів.

 

Підберіть підходящий для себе камін Polyflam — найдосконаліший на сьогоднішній день відкритий камін.

 

 


Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.