Мова: Рус | Укр

Правила роботи

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Клієнтська політика та основні принципи роботи каталогу
 
УВАГА! Відправляючи заповнену форму " ЗАМОВИТИ" через картку будь-якого товару в каталозі , Ви підтверджуєте , що уважно ознайомилися з усіма пунктами даного розділу і згодні з офіційними правилами РОБОТИ , які одночасно є клієнтська угода між ресурсом www.realcomfort.com.ua і кінцевим споживачем .
 
Ознайомитися з поточними правилами Ви завжди зможете в даному розділі.
Список підсторінок праворуч розповість Вам про всі аспекти взаємин між Клієнтом і Каталогом . Настійно рекомендуємо ознайомитися з усіма пунктами ПРАВИЛ , перш ніж виконувати процедуру замовлення через каталог.
 
 
УВАГА! Для клієнтів з регіонів України .
Якщо Ви скористалися послугою адресної доставки або отримуєте товар на терміналі вантажоперевізника , перш за все, переконайтеся в цілісності вантажу.
Будьте уважні ! ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте товар на наявність механічних пошкоджень ДО ПІДПИСАННЯ Вами вантажної декларації . У разі , якщо виявлені якісь пошкодження упаковки або товару , наполегливо просимо НЕ підписувати жодних документів і негайно КОНТАКТИ З НАМИ!
 

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.