Мова: Рус | Укр

Наша компанія

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Цілі і місія:

 
Інтернет -магазин RealComfort пропонує нові унікальні можливості вибору і замовлення інноваційної та ексклюзивної продукції та інженерних систем для створення затишку і комфорту у Вашому сучасному розумному ЕКОДОМІ.
 
Концепція ЕКОДОМА полягає в тому, щоб зробити наше житло сучасним і максимально комфортним.
Ідея екодома заснована на принципах дбайливого ставлення до ресурсів свого господаря, а через нього і до ресурсів нашої планети, як до фінансових, так і енергетичним.
Разом тим, ЕКОДІМ гарантує максимальний безумовний комфорт. Таке сучасне розуміння «розумного» будинку, в якому вся техніка і інженерні системи раціонально і якісно виконують надані їм функції за допомогою централізованої системи управління, при цьому всі вбудоване обладнання розумно між собою взаємодіє.
 
Ідея ЕКОДОМА пропонує безліч переваг для своїх споживачів:
  • Комфортна настройка окремих пристроїв і систем єдино разово при запуску.
  • "Тиха" робота обладнання в автономному режимі і зручне управління ним у разі необхідності, в тому числі і віддалене.
  • Високий рівень надійності всієї техніки екодома за рахунок резервної та взаимозамещающие функціональності.
  • Бережливе ставлення до ресурсів і засобам споживача.
  • Сучасний дизайн і високий рівень якості пропонованих товарів.
 
Основне завдання нашого інтернет-магазину - допомога у виборі і замовленні продукції і послуг наших фахівців через інтернет, не виходячи при цьому з будинку або офісу. Ви можете скористатися нашими послугами в будь-який час, для цього наші служби працюю цілодобово. Ми намагаємося берегти Ваш час і скоротити ваші численні поїздки по дорогих салонах і сервісним центрам, а також допомагаємо в найкоротші терміни визначитися з вибором у такому різноманітті товарів і торгових марок. При виборі ми пропонуємо вам найширшу базу асортименту продукції, надаючи інформацію про наявність на складі та вартості. Однак не можна вважати, що каталог RealComfort - це просто бездушна база даних. Наша команда фахівців проводить безкоштовні консультації та пропонує велику кількість інформаційних послуг, а також допомагає Вам визначитися з вибором, виходячи з власних уподобань. Більше того, деякі товари та торгові марки з нашого каталогу доповнюються відповідними тематичними сайтами, де Ви завжди зможете ознайомитися з більш детальною інформацією на цікаву для Вас тему і отримати професійні консультації та технічну підтримку.
Ми працюємо, не прив'язуючись до розкладу, а виключно за Вашим запитом. Крім того, ми пропонуємо знижки при комплексному замовленні товарів або послуг.
 
Вам варто побачити все своїми очима, перш ніж покладатися на чутки! Саме тому ми завжди можемо надати Вам товар наживо при зробленому Вами виборі.
 

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.