Мова: Рус | Укр

Садові печі-барбекю

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Приготування їжі на свіжому повітрі , на відкритому вогні і в хорошій компанії - приємне і корисне заняття. Щоб їжа була смачною , а її готування забирала мінімум часу і сил , слід правильно вибрати барбекю - піч , в якій будуть оброблятися ваші страви. Як вибирати садові печі барбекю? Для початку слід розібратися в їх основних різновидах.
 
Самі по собі садові печі- барбекю є відкритим вогнищем з гратами або шампурами . Сучасні печі , призначені для використання на присадибних ділянках , часто оснащуються додатковими елементами , істотно полегшує і прискорює процес приготування їжі: обробними столами , мийками , підставками , відсіками для зберігання дров і різних аксесуарів ( совків , щипців мітелок для чищення тощо ) . Зазвичай такі печі барбекю продаються вже повністю готовими до установки , яка займає не більше двох -трьох годин. У такій печі можна готувати широкий ряд всіляких страв - від класичного шашлику до риби , відбивних , запечених овочів.
 
Весь асортимент садових печей барбекю прийнято поділяти на дві категорії залежно від використовуваного для готування виду палива : деякі печі працюють виключно на готових вугіллі , які можна придбати в будь-якому супермаркеті , а деякі - на вугіллі та дровах . Друга категорія печей вважається універсальною і відрізняється від першої збільшеними розмірами топки і наявністю спеціальної корзини для розпалювання дров. Завдяки такій кошику максимально можливий обсяг закладки дров кілька обмежується і захищає задню стіну печі від перегріву.
 
Якщо є можливість , вибирайте модель печі з подовженою димарем , що дозволяє відводити дим з максимальним комфортом для тих , хто знаходиться поруч з місцем готування. Що стосується вартості , то вона може бути різною і залежить не тільки від комплектації устаткування , але і від якості матеріалів , використаних в процесі його виготовлення. На відміну від шашличницю , найчастіше виготовлених виключно з металу , печі барбекю розташовують лише мінімально необхідною кількістю металевих деталей ( гратами , держателями для шампурів і т.д.) , а всі інші елементи зроблені з вогнетривких матеріалів - цегли , армованого бетону , натурального каменю. Печі з цегли і натурального каменю коштують дорожче , ніж печі з армованого полегшеного бетону , але зате і виглядають набагато солідніше . Часто модель удорожается за рахунок застосування декоративних деталей - наприклад , накладок з мармуру .
 
При виборі печі слід орієнтуватися і на її вартість , і на об'єктивні потреби покупця. Наприклад , дорога і красива піч , укомплектована безліччю додаткових елементів , буде важкувата і громіздко виглядати на маленькій затишній веранді або посеред невеликого садка . Якщо ви не плануєте готувати оптові партії жаркого , не варто захаращувати і без того скромний простір - краще віддати перевагу ергономічну модель печі. Тим , хто любить сучасний стильний дизайн , можна порадити звернути пильну увагу на печі барбекю в стилі хай- тек: в їх оформленні використовуються деталі з блискучого металу, і виглядають такі пристрої досить ефектно - особливо якщо весь решта сад або двір оформлений в тому ж стилі . А для романтичного або традиційного саду якнайкраще підійдуть акуратні печі з обробкою з натурального або штучного каменю. Знаючи , як вибирати садові печі барбекю , ви не тільки забезпечите собі можливість готувати апетитні страви на відкритому вогні , а й доповніть ландшафт свого саду цікавим , оригінальним і , що важливо , функціональним елементом .

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.