Мова: Рус | Укр

Знижки

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Умови надання знижок для приватних клієнтів - фізичних осіб
 
За умови потрапляння вашої покупки під кілька певних умов надання знижок відразу , надається та знижка , яка забезпечує менші витрати для Вас . Однак сума кількох знижок не допустима.
 
1 . Розділ " АКЦІЯ ТА ЗНИЖКИ"
 
Для товарів може бути представлено зниження їх вартості за таких умов :
сезонний розпродаж
акція від постачальника
останній або виставковий екземпляр
 
Продукція , на яку поширюються такі види знижок , представлена ​​в розділі АКЦІЯ ТА ЗНИЖКИ. Разом з даними товарами , у даній категорії каталогу також розміщується продукція або послуги , пропоновані на вигідних умовах і / або з наданням додаткових знижок і бонусів (подарунків) . Більш детальну інформацію про умови придбання акційної продукції , Ви побачите безпосередньо в описі (посилання Докладніше ... в каталозі).
 
2 . Накопичувальна знижка
 
Разом з усім , при повторному замовленні продукції кожен клієнт гарантовано отримує знижку в розмірі 5 % від вказаної вартості. Така знижка збільшується до 7 % для клієнтів , які повторно замовляють певну продукцію .
 
3 . Знижка при комплексному замовленні
 
Якщо ви замовляєте комплекс послуг , які пов'язані з придбанням товару (дивитися весь перелік послуг) . Вам надається максимально можлива знижка - 10 % на весь обсяг поставки ( продукція + послуги).

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.