Мова: Рус | Укр

Київ і передмістя

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
Для Києва і приміської території ( до 40-50 км) , існують стандартні правила , дізнатися більше про яких Ви можете , пройшовши за посиланнями:
 
Опис процедури:
  • Ви вибираєте потрібну вам продукції по каталогу або отримавши телефонні консультації. Крім того , ви можете завжди скористатися послугами нашого онлайн сервісу : Допомога в підборі ТОВАРУ І ОБЛАДНАННЯ .
  • Ви здійснюєте замовлення вподобаного вам товару онлайн (кнопка " ЗАМОВИТИ" в каталозі - перехід до форми замовлення) або за допомогою телефонного дзвінка.
  • За наявності товару на складі в Києві доставляємо його Вам власної транспортної службою за вказаною Вами адресою .
  • Оплата товару проводиться безпосередньо під час приймання- передачі вантажу , після перевірки його укомплектованості і цілісності . При цьому присутні повинні представники Продавця і Клієнта. Вам надається така документація: Прибутковий касовий ордер , як підтвердження оплати товару , товарна накладна, що підтверджує його передачу , гарантія , інструкція з експлуатації ( якщо таке передбачено) .
  • За наявності товару на складі в регіоні ( Дніпропетровськ , Донецьк , Ужгород , Житомир), для київських клієнтів діє процедура аналогічна , як для регіонального покупця , з можливістю укладення договору поставки : ДИВИТИСЯ УМОВИ ...
  • У середньому термін доставки по Києву та передмістю займає 1-5 днів .
 
Послуги для Києва та передмістя :
 
ОБСЛУГОВУВАННЯ висловити якості : ми не просто здійснюємо продаж товару, а й надаємо широкий спектр послуг - професійні консультації та допомогу у виборі товару , попереднє інженерне обстеження об'єкта , завмер , виготовлення проектної документації , установка , монтаж та сервісне обслуговування техніки і систем. Ми підходимо до вимог кожного нашого клієнта суто індивідуально. Звертайтеся до нас , і Ви не розчаруєтеся в своєму виборі. Наше головне завдання - надати Вам якісні послуги , результати яких Вас не підведуть. Ми дорожимо своєю репутацією і розраховуємо на довгострокове співробітництво з Вами в майбутньому.
 
Ознайомтеся з усіма нашими послугами більш докладно у відповідному розділі ...

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.