Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Камінь для випікання Hukka Pizzakivi

Камінь для випікання Hukka Pizzakivi
Код товару: 5600
1 451 грн.
$38/35€
Придбати!
Виробник: HUKKA DESIGN OY (Фінляндія)
Строк поставки:
Код товару: 5600
Наявність: Київ
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Приготуйте піцу з кам'яної печі в своїй духовці!
 
Pizzakivi перетворить Вашу кухню в традиційну піцерію. Спечи ідеальну піцу вдома та здивуй друзів її неповторним смаком і хрусткою скоринкою.
Найпростіший шлях - покласти готову заморожену піцу на кам'яну тарілку і спекти в духовці. Ви отримаєте чудову хрустку скоринку і аромат справжньої кам'яній печі. Для кращих результатів приготуйте піцу самостійно, використовуючи наші рецепти. Піца ще ніколи не була смачнішою!
Ви також можете використовувати Pizzakivi для приготування кондитерських виробів та іншої випічки. Бажана хрустка скоринка досягається завдяки високій температурі кам'яної тарілки.
Для газових та електричних грилів.
"Ідеальна хрустка скоринка: аромат справжньої кам'яній печі з Pizzakivi.
 
 
Характеристики:
 
  • розмір: діаметр 285 x 10 мм
  • вага: 2,01 кг
  • 1 шт / кор
 
Hukka Design виробляє і продає товари для здоров'я, сауни і приготування їжі, зроблені з натурального мильного каменю, якому більше 2,3 мільйонів років. Фабрика знаходиться в місті Тууповаара, в північно-східній Фінляндії.
Компанія розвиває свій бізнес вже більше 30 років і є провідним виробником в даній галузі, добре відома серед покупців за інноваційність продукції, гарну якість і надійність.
 
Природа дала мильному каменю міфічні можливості протистояти суворому, північному середовищу. Він однаково добре порається з палаючим вогнем і крижаним холодом. Він здатний накопичувати як тепло, так і холод. І він залишається теплим або холодним протягом довгого часу. Це одна з унікальних особливостей продукції Hukka.
Мильний камінь відносно м'який матеріал, який в руках досвідчених майстрів може приймати різні форми. Незважаючи на м'якість, камінь дуже щільний і важкий матеріал. Наприклад, він не вбирає рідини і запахи. Мильний камінь був перевірений і схвалений для використання при готуванні і зберіганні харчових продуктів.
Мильний камінь дуже міцний матеріал, який може витримати і виклики сучасності. 2.3 мільярда років "виробничого процесу" підготували його для більшості завдань, з якими він може зіткнутися.
Мильний камінь був сформований з м'яких і напівм'яких корисних копалин: тальк 40-50%, 40-50% магнетит, 5-8% пенніт.
Тальк робить мильний камінь м'яким і відносно легким для формування. Високий вміст магнетиту робить його міцним.
Щільність мильного каменю становить 2980 кг / м3. Точка плавлення 1640 С. Теплопровідність 6,4 Вт / (мк).
Мильний камінь хімічно дуже міцний матеріал.
Він відповідає фінському законодавству в області продуктів харчування і може використовуватися в безпосередньому контакті з харчовими продуктами.
Специфікація
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.