Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Елементи димоходу з нержавіючої сталі

Елементи димоходу з нержавіючої сталі
Код товару: 1403
договірна
Придбати!
Виробник: УКРАЇНА
Строк поставки: 5 дней
Код товару: 1403
Гарантія: 2 года
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

ДИВИТИСЬ ПРАЙС-ЛИСТЫ:

 

Дымохід двохстінний утеплений у кожусі із нержавіючої сталі

 

Димохід двохстінний утеплений у кожусі із оцинкованої сталі

 

Димохід одностінний із нержавіючої сталі

 

Димохід одностінний із оцинкованої сталі

 

Додаткові елементи димоходу із нержавіючої сталі

 

 

Одностінні елементи
 
  
 
Одноконтурна система димоходів була розроблена для того, щоб її можна було пристосувати до існуючих цегляних димоходів.
 
 
 
Металеві тонкостінні вставки, встановлені в готові цегляні димоходи, нагріваються швидше, завдяки чому при запуску котла знижується кількість конденсату, що утворюється, і забезпечується висока готовність тяги. При відключенні котла втрати на охолодження через невелику теплоємність стали також невеликі.
 
 
 
Підтримання температури на високому рівні всередині труби покращує тягу, підвищує характеристики горіння, продуктивність опалювального агрегату і, відповідно, збільшує термін служби всієї опалювальної системи.
 
 
 
Елементи конструкції сконструйовані таким чином, що їх можна підрізати до необхідних розмірів безпосередньо на будівельному майданчику.
 
 
 
Переваги одностінних димоходів з нержавіючої сталі:
 
  • розроблені спеціально для установки в існуючі цегляні димоходи;
  • довгий термін служби завдяки якості застосовуваної нержавіючої сталі;
  • захист від корозії, запобігання від деформацій;
  • якість і функціональність сполучних елементів, їх висока точність дають можливість здійснювати швидкий, простий і безпомилковий газощільний монтаж системи;
  • сильна тяга системи, малі втрати на тертя в круглому або овальному каналі.
 
 
 
 
 
Двостінні елементи
 
 
 
Система двостінних димоходів призначена для відводу продуктів згорання від сучасних низькотемпературних котлів. Димохід, виготовлений з двостінних елементів, не потребує використання цегляних матеріалів.
 
 
 
Двоконтурні тришарові термоізольовані труби - так званий «сандвіч» - складається з внутрішньої зварної труби з нержавіючої сталі і зовнішньої труби (обичайки) більшого діаметру. Всередині цих труб - шар негорючого ізоляційного матеріалу.
 
 
 
Внутрішня труба, виготовлена з якісної нержавіючої сталі товщиною 0,6 мм, 0,8 мм, 1мм, приймає на себе вплив продуктів згоряння і агресивних середовищ. Вона гарантує блискучі експлуатаційні характеристики, так як стійка до прогорання, дії корозії та кислот.
 
 
 
Теплоізоляція виробництва Rockwool (Польща) характеризується дуже низькою теплопровідністю і має ефективні теплоізоляційні властивості, що дозволяє звести до мінімуму утворення агресивного конденсату.
 
 
 
При виборі димоходу слід звернути увагу на матеріал для утеплювача - він має бути екологічно чистим, не містити єднальних смол і навіть при високих температурах ізоляція труб не повинна виділяти речовини з неприємним запахом.
 
 
 
Зовнішня труба - кожух - може бути виготовлена з нержавіючої (у тому числі декоративної - «дзеркальної») сталі або, для здешевлення конструкції, оцинкованої сталі. Вона виконана так, що верхня частина насаджується на нижню і може стабілізуватися додатковими хомутами.
 
 
 
Двостінні димоходи значно покращують роботу опалювальних пристроїв, підвищують ККД всієї опалювальної системи, сприяють більш економічній експлуатації опалювальних агрегатів.

 

Специфікація
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.