Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Вентиляциійні канали SCHIEDEL

Вентиляциійні канали SCHIEDEL
Код товару: 1956
договірна
Придбати!
Виробник: SCHIEDEL (Німеччина)
Строк поставки: 5 дней
Код товару: 1956
Гарантія: 30 лет
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

 

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ Schiedel із легкого бетону без проблем видаляють повітря з приміщення.
 
 
 
Питання організації припливу та видалення повітря з житлових приміщень набувають все більшого значення у зв'язку зі  щільністю сучасних віконних і дверних конструкцій, постійно збільшується.
 
 
 
Без сумніву, відсутність нещільності в цих вікнах і дверях являє собою важливий технічний прогрес у розвитку цих конструкцій. З іншого боку, при щільних вікнах і дверях необхідні величини кратності повітрообміну в приміщенні не досягаються. Оновлення повітря в приміщенні повинно заповнюватися в цьому випадку за рахунок відповідних вентиляційних систем.
 
 
 
Відповідно до сьогоднішніх вимог будівельної техніки, вентиляційні канали для видалення повітря необхідні перш за все в санітарних приміщеннях без вікон, в приміщеннях кухонь і котельнях. Основу всіх вентиляційних каналів Schiedel складають готові порожнисті кам'яні блоки з легкого бетону певної форми і розмірів. Вони виробляються серійно і мають стандартну висоту 33 см при різних поперечних перерізах. Товщина зовнішньої стінки - 4 см.
 
 
 
Великий вибір можливих варіацій - одно-, двох-, трьох- і чотирьохходових каналів. При використанні вентиляційних блоків звертайте, будь ласка, увагу на відповідні державні та федеральні приписи, а також на необхідну величину опору теплопередачі та вогнестійкість будівельних конструкцій.
 
 
 
ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ Schiedel для систем з природною вентиляцією.
 
 
 
Вентиляційні системи з природною вентиляцією працюють за принципом термічної підйомної сили і мають одну безперечну перевагу - простоту збірки конструкції. Легкі і швидкі в монтажі (3 блоки - 1 пм) блоки не вимагають часу для затвердіння (як монолітні конструкції), не потребують додаткового облицювання, займають мало місця і до того ж абсолютно безшумні. Величина термічної підйомної сили залежить від різниці температур між температурою повітря вентильованого приміщення і атмосферного повітря. Область застосування вентиляційних систем Schiedel - це приміщення санвузлів і кухонь в житлових будинках.
 
 
 
 
  
 
Компанія SCHIEDEL входить до складу міжнародного концерну LAFARGE і є найбільшим у світі виробником кераміки. Представлена в 29 країнах і має 26 заводів. SCHIEDEL надає своїм клієнтам комфорт, незалежність і безпеку.
 
 
 
Димохідні системи SCHIEDEL відповідають найсуворішим світовим стандартам. Мають сертифікат відповідності, виданий МНС України. Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. SCHIEDEL в Україні з 2006 року.
 
 
 
Гарантія - 30 років.

 

Дивитись вказівки по проектуванню, установці, монтажу і прайс-лист

Специфікація
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.