Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Електрокамін DIMPLEX Burbank

Електрокамін DIMPLEX Burbank
Код товару: 3681
42 280 грн.
$1 116/1 019€
Придбати!
Виробник: DIMPLEX (Ірландія)
Строк поставки: 5 днів
Код товару: 3681
Гарантія: 2 роки
Наявність: Київ
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

 

Електричний вогнище Dimplex Burbank виконаний в стилі сучасних настінних вогнищ з ефектом полум'я Opti Myst, підтверджений численними патентами.
 
Електрокамін Dimplex Opti-myst Burbank - це "живий" вогонь і дим! З електрокаміном Dimplex Opti-myst Burbank будинок стане тепліше і затишніше, а холодними зимовими вечорами Ви зможете насолоджуватись мерехтливим і реалістичним полум'ям каміна. Електрокамін з повністю настроюється ефектом горіння, тління дров і натуральний контрольований ефект диму. Ефект полум'я Opti-Myst може працювати як незалежно від режиму обігріву, так і разом з ним. Потужність в режимі обігріву - 1 і 2 кВт. Тихий прихований тепловентилятор. Ксенонові лампи з довгим терміном експлуатації. Яскраві мерехтливі дрова.  Пульт ДК в комплекті. Фактично не вимагає обслуговування.
 

Увага!

Камін поставляється в комплекті з універсальним пультом E-Mind. Пульт дозволяє управляти каміном за допомогою програми в смартфоні як в безпосередній близькості від приладу, так і віддалено.
E-Mind дозволяє вивести електричні каміни на якісно новий рівень для наших покупців.

 

 

Специфікація
Глибина (мм) 182
Ширина (мм) 940
Висота (мм) 700
Потужність (кВт) 2
Стиль Сучасний
Додаткові параметри 3D-ефект полум'я
Зі зволожувачем
Керування пультом
Повна і половинна
Термостат
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.