Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Електрокамін DIMPLEX Cassette 600

Електрокамін DIMPLEX Cassette 600
Код товару: 4612
29 960 грн.
$791/722€
Придбати!
Виробник: DIMPLEX (Ірландія)
Строк поставки: 45 днів
Код товару: 4612
Гарантія: 2 роки
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Електрокамін Cassette 600 - електричний вогнище - вставка, максимально точно імітує справжнє живе полум'я . Пристрій відрізняється компактними розмірами, може бути встановлено в портал, в стінну нішу або вмонтовано в підлогу. Інноваційна система Opti - Myst дозволяє реалістично моделювати вогонь за допомогою спеціально підсвіченої пари.
Функція обігріву в даній моделі не передбачена - електрокамін використовується тільки в якості декоративного елементу інтер'єру. На відміну від більш ранніх моделей серії Opti - Myst тут відсутня висувна ємність для заливки води і чищення від накипу. Технічне обслуговування та долив рідини проводиться через знімну верхню панель, що імітує складені дрова.
 
Управляється пристрій за допомогою пульта ДУ , з якого можна не тільки включити / виключити електрокамін , але і відрегулювати інтенсивність « диму » і « полум'я ».
 

Увага!

Камін поставляється в комплекті з універсальним пультом E-Mind. Пульт дозволяє управляти каміном за допомогою програми в смартфоні як в безпосередній близькості від приладу, так і віддалено.
E-Mind дозволяє вивести електричні каміни на якісно новий рівень для наших покупців.

 

 

 

 

Специфікація
Глибина (мм) 216
Ширина (мм) 564
Висота (мм) 351
Додаткові параметри 3D-ефект полум'я
Зі зволожувачем
Керування пультом
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.