Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Електрокамін Royal Flame Royal Shine EF 50

Електрокамін Royal Flame Royal Shine EF 50
Код товару: 6557
18 060 грн.
$477/435€
Придбати!
Виробник: ROYAL FLAME (Китай)
Строк поставки: 5 днів
Код товару: 6557
Гарантія: 3 роки
Наявність: Київ
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

Новинка 2018 року - електрокамін Royal Shine EF 50 з дуже актуальної, витягнутої по ширині формою лицьовій панелі. Модель відмінно прикрасить в першу чергу просторі приміщення залів, готелів, ресторанів, так як має досить великі габарити.
Лицьова панель виконана зі скла і має плоску форму з глянцевим ефектом. Основна увага притягує декоративне полум'я з трьома варіантами підсвічування: 1 демонстраційний і два призначених для користувача.
Користувачеві доступні два комплекти муляжу, серед яких поліна і кристали. На лицьовій панелі присутній повнофункціональний LED дисплей з індикацією режимів роботи.

Електрокамін Royal Shine EF 50 оснащений вбудованим тепловентилятором і прекрасно впорається з функцією обігрівача в холодну пору року. Потужність нагрівального елементу варіюється від 750 до 1400 ват, в залежності від обраної програми обігріву. Температурний режим від 17 ° C до 30 ° C (крок в один градус).
Модель дозволяє встановити необхідний рівень яскравості полум'я: від приглушеного - для комфортного сну, до яскравого - для денного часу доби. Доступно пать ступенів на вибір. Управління каміном виконується за допомогою пульта дистанційного керування або панелі на корпусі.
У конструкції передбачений захист від перегріву, а накорпусе є тумблер відключення живлення. Камін має просте і зрозуміле управління, на додаток додається інструкція з експлуатації.

Камін Royal Shine EF 50 призначений для монтажу на стіну. Живлення від побутової мережі виконується за допомогою кабелю зі стандартним штекером.

Увага!

Камін поставляється в комплекті з універсальним пультом E-Mind. Пульт дозволяє управляти каміном за допомогою програми в смартфоні як в безпосередній близькості від приладу, так і віддалено.
E-Mind дозволяє вивести електричні каміни на якісно новий рівень для наших покупців.

 

 

 

Специфікація
Глибина (мм) 140
Ширина (мм) 1270
Висота (мм) 550
Вага (кг) 25.00
Потужність (кВт) 1.4
Стиль Сучасний
Додаткові параметри Керування на корпусі
Керування пультом
Повна і половинна
Термостат
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.