Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Камінна касета Dovre VISTA 801 I

Камінна касета Dovre VISTA 801 I
Код товару: 6512
договірна
Придбати!
Виробник: DOVRE (Норвегія)
Строк поставки: 45 днів
Код товару: 6512
Гарантія: 10 років
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

Сталева камінна касета з чавунними вставками.

Камінна касета VISTA 800 (зі скляними дверцятами - шириною 80 см) і з дистриб'ютором не тільки сучасна, а й економічна і еффектівна.Завдяки продуманій конструкції камери згоряння ця лінія камінів може похвалитися потужністю більше 75%. Касета VISTA оснащена зовнішньою подачею повітря зверху і єдиною заслінкою для регулювання як первинного, так і вторинного воздуха.Также оснащена вентилятором (250м3 / ч) і двома виходами для розведення повітря, ця касета підходить як для готового каміна так і для нової конструкція.

Справжня краса існує тільки всередині? Можливо. Однак, це не завадило нам створити стильний, елегантний дизайн в чорному лакованому чавуні і листовому металі. Велике, скляне вікно прикрашається тонкою чорною лінією. для останнього штриха, ви можете вибрати між минималистичною 6мм або 25 мм рамкою.

 
 
Норвезька компанія Dovre має більше 70 років досвіду у виробництві камінних топок і печей. Вся продукція поєднує в собі високу якість, відмінний дизайн і сучасні технології. Завод пропонує понад 80 моделей топок і печей. Спираючись на багаторічний досвід Dovre виробляє каміни найвищої якості. Застосовувані сплави чавуну гарантують безаварійне їх використання протягом багатьох років. Компанія надає 10 років гарантії на товар. Dovre пропонує каміни і печі як у сучасному, так і класичному стилях. Паливом є дерево чи вугілля. Тривалість горіння однієї закладки палива становить до 8 годин.
Специфікація
Глибина (мм) 440
Ширина (мм) 790
Висота (мм) 590
Вага (кг) 105.00
Потужність (кВт) 12
Ширина фасаду (мм) 790
Діаметр димоходу (мм) 180
ККД (%) 75
Конфігурація Один фасад
Пропорції Класичні
Теплоносій Повітря: З вентилятором
Тип корпуса Сталеві з чавунною футеровкою
Тип палива Дрова
Форма скла Плоске
Додаткові параметри Двері відчиняються вбік
Зовнішній забір повітря
Зольник
Обдув скла
Подвійне згорання
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.