Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Камінна топка Polyflam MISTRAL MS 25

Камінна топка Polyflam MISTRAL MS 25
Код товару: 4993
144 647 грн.
$3 817/3 486€
Придбати!
Виробник: POLYFLAM (Франція)
Строк поставки: 45 днів
Код товару: 4993
Гарантія: 5 років
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Відкрита камінна топка - блок з рекуператором. Ідеально підходить для реновації існуючого відкритого камина.
Площа обігріву 50-70 м2. 
 
Polyflam - торгова марка французької компанії Flamespace. Під торговою маркою Polyflam випускаються унікальні камінні системи, що дозволяють організувати опалювальні каміни з відкритим вогнищем, з варильною поверхнею і барбекю - все це в одній конструкції! 
Конструкція систем Polyflam унікальна і не має аналогів. Конструктивно камін складається з двох топок без скла. Верхня топка - відкрита, нижня - закрита, звана ще рекуператором. Дим відкритого вогню виходить в основний димохід, дим з рекуператора - через додатковий димар, що сполучається з основним. 
Системи мають всі необхідні сертифікати, а технологія Polyflam запатентована. 
Відкриті каміни, виготовлені на основі топок Polyflam, відрізняються високим ККД і тривалим горінням дров. 
 
Каміни Polyflam можна використовувати в чотирьох режимах роботи:
 
 • Камін працює як звичайний відкритий (верхнє горіння). У приміщення надходить тільки променисте тепло. ККД до 20%. Рекуператор (нижня топка) не задіяна.
 • Камін працює як відкритий, але при цьому розсунуті чавунні плити. Вогонь за рахунок тяги додаткового димоходу втягується в нижню топку. В цьому випадку в приміщення надходить променисте тепло від вогню, і починає працювати рекуператор і система конвективного обігріву. ККД каміна зростає.
 • Дрова горять і в нижній і у верхній топці. Також в приміщення надходить променисте тепло від вогню, а нижня топка працює як потужний і ефективний конвектор і обігріває повітря. Нижня топка може бути налаштована на режим тривалого горіння. ККД верхньої топки до 20% нижньої - до 70-80%. 
 • Чисто опалювальний і найефективніший режим роботи каміна. Тривалість горіння від 14 до 8 годин, закладка дров від 27 до 8 кг, а потужність від 30 до 6-7 кВт залежно від моделі топки. Камін працює як конвектор, шибер закритий і використовується тільки додатковий димар. За рахунок цього тепло із приміщення не виходить через трубу і будинок не вихолоджується. ККД до 70-80%. 
 
 
Переваги камінів Polyflam: 
 
 • Камін можна експлуатувати як декоративний (відкритий) і як ефективний і потужний закритий обігрівач тривалого горіння. Ці можливості можна використовувати разом або окремо.
 • Камін може бути єдиним джерелом тепла в будинку чи на дачі. Надійність його конструкції дозволяє топити його цілодобово весь опалювальний сезон.
 • Камін можна використовувати як барбекю. Для цього не потрібні додаткові пристрої і опції. Потрібна тільки решітка.
 • Камін працює як варильна плита, на якій можна готувати - варити, смажити або тушкувати. Для цього також не потрібні додаткові пристрої.
 • На вугілля каміна можна поставити каганець і приготувати копчені продукти. Тяга димоходу забезпечить димовидалення.
 • Від каміна можна зробити розводку теплого повітря по різних кімнатах і приміщеннях. Топка дозволяє підключити повітроводи і створити ефективну систему повітряного опалення. Для більш ефективного проходження тепла можна використовувати вентилятор з датчиком включення-відключення.
 • Всі каміни Polyflam дозволяють підтримувати комфортну температуру в будинку шляхом регулювання потужності і встановлювати найбільш ефективний режим горіння. Потужність регулюється зменшенням або збільшенням зазору між чавунними плитами. Повітря на горіння надходить через цей зазор.
 • При нижньому горінні дрова згоряють повністю і майже не утворюють сажу, а тепло передається в приміщення.
 • Каміни Polyflam довговічні і невибагливі, в тому числі й тому, що їх можна підключити до керамічного димоходу або до димоходу з нержавіючої сталі. Димар з цегли недовговічний. 
 • За допомогою топок Polyflam можна практично будь-який існуючий відкритий камін зробити високоефективним обігрівачем. Для цього існують спеціальні моделі для реновації каміна.

 

КРЕСЛЕННЯ, РОЗМІРИ

 

Детальніше про каміни POLYFLAM

 

 

Специфікація
Глибина (мм) 570
Ширина (мм) 750
Висота (мм) 1460
Вага (кг) 192.00
Потужність (кВт) 7
Ширина фасаду (мм) 750
ККД (%) 79
Викид СО (%) 0.31
Тип палива Дрова
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.