Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Камінна топка з водяним контуром 950x520 WM

Камінна топка з водяним контуром 950x520 WM
Код товару: 6239
49 500 грн.
$1 306/1 193€
Придбати!
Виробник: Gavryliv&Sons (Україна)
Строк поставки: 14 днів
Код товару: 6239
Гарантія: 5 років
Наявність: Львів
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
 
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
 
 • Система "чисте скло".Основна кількість повітря по спеціальним каналам проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння. Зручність користування
 • Легке розпалювання. Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Зручність користування.
 • Надійність жаростійкої кераміки і приємний огляд горіння завдяки стеклокерамике ROBAX.
 • Кераміка. Сучасна кам'яна кераміка повністю огортає камеру згоряння для високоефективного горіння.
 • Безруштова система. Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування  вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень.
 • Герметична топка. Всі вузли топки з'єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний впускний канал, гарантує кращу керованість горіння.
 • Система подачі повітря. Єдиний канал подачі повітря дозволяє гнучко вибирати джерело подачі повітря в топку (зовнішня подача повітря або з приміщення) і спосіб управління (ручне або автоматичне). Розподіл потоків відбувається вже всередині топки.
 • Регулювання висоти. Стандартна комплектація топки включаючи високі надійні ніжки для широкого діапазону регулювання висоти. Також для регулювання рівня ніжки мають додаткові регулювальні болти з шарнірними п'ятами, що дозволяють налаштувати рівень і висоту топки на будь-якій поверхні. Зручний монтаж.
 • Національний продукт. Вибираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтеся до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку і розвиваєте національну економіку.
Системи опалення на основі топок з водяним контуром Gavryliv&Sons є повністю безпечними завдяки багатоступеневій системі захисту:
 
 • Автоматичне регулювання подачі повітря перекривається та негайно гасить топку у випадках: зникнення живлення, перевищення температури води встановленого рівня
 • Охолоджуючий контур, що встановлений у топці, у випадку перевищення температури води встановленого рівня, охолоджуватиме основний водяний контур протічною водою (встановлення передбачає постійне джерело протічної води, що не залежить від локальних енергоносіїв)
 • Відкрита система – найкращий захист для безпеки користування, адже навіть у випадку неконтрольованого горіння та неспрацювання усіх попередніх систем, забезпечить вільне кипіння топки та викид надлишку води та водяної пари. Для відновлення системи достатньо повторно заповнити її водою.
 • Блок безперебійного живлення (опційно) забезпечує роботу системи при зникненні електороенергії в мережі. Особливо ефективними є блоки з зовнішніми акумуляторами, що дозволяють адаптувати ємність до особливостей мережі в регіоні.
 
Купуючи топку Gavryliv & Sons Ви отримуєте продукт, зроблений кваліфікованими працівниками. Топка проходить кілька етапів перевірки якості. Всі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки і багато років безпроблемного, щасливого користування.
 
 
Опції: подвійне скло - 8250 грн, технічні дверцята - 9600 грн, автоматика - 5900 / 7300 грн, монтажні рами (2120 грн - 4480 грн)
 
 
Специфікація
Глибина (мм) 527
Ширина (мм) 1064
Висота (мм) 1327
Вага (кг) 350.00
Потужність (кВт) 26
Діаметр димоходу (мм) 200
ККД (%) 80
Конфігурація Один фасад
Пропорції Класичні
Теплоносій З водяным контуром
Тип корпуса Сталеві з шамотною футеровкою
Тип палива Дрова
Форма скла Плоске
Додаткові параметри Двері відчиняються вбік
Зовнішній забір повітря
Зольник
Обдув скла
Поворотний шибер
Регульовані ніжки
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.