Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Піч на дровах Dovre BOW/P

Піч на дровах Dovre BOW/P
Код товару: 6526
договірна
Придбати!
Виробник: DOVRE (Норвегія)
Строк поставки: 45 днів
Код товару: 6526
Гарантія: 10 років
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

Чавунна дров'яна піч.

Вона оснащена опуклим склом, яке дозволяє милуватися «танцюючим» полум'ям холодними зимовими вечорами. Овальна підстава забезпечує виробу хорошу стійкість. У печі передбачена колосникова решітка, внаслідок чого вологий паливний матеріал підсихає набагато швидше.
Завдяки особливостям конструкції піч можна розмістити не тільки біля стіни, але і в центрі приміщення.

Піч виготовляється з високоякісної сировини із застосуванням сучасних технологій виробництва, тому відповідає всім існуючим стандартам якості.
Ця модель проходить сертифікацію на етапі виробництва, а це значить, що гарантується екологічно чисте спалювання палива.
У печі передбачена система подвійного допалювання, завдяки якій вторинне повітря повертається в камеру згоряння, де і спалюються решта гази.

 

Норвезька компанія Dovre має більше 70 років досвіду у виробництві камінних топок і печей. Вся продукція поєднує в собі високу якість, відмінний дизайн і сучасні технології. Завод пропонує понад 80 моделей топок і печей. Спираючись на багаторічний досвід Dovre виробляє каміни найвищої якості. Застосовувані сплави чавуну гарантують безаварійне їх використання протягом багатьох років. Компанія надає 10 років гарантії на товар. Dovre пропонує каміни і печі як у сучасному, так і класичному стилях. Паливом є дерево чи вугілля. Тривалість горіння однієї закладки палива становить до 8 годин.

Специфікація
Глибина (мм) 460
Ширина (мм) 700
Висота (мм) 870
Вага (кг) 135.00
Потужність (кВт) 9
Діаметр димоходу (мм) 150
ККД (%) 79
Стиль Сучасний
Теплоносій Повітря
Тип палива Дрова
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.