Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Кухонна піч NunnaUuni ELLA

Кухонна піч NunnaUuni ELLA
Код товару: 5917
договірна
Придбати!
Виробник: NUNNAUUNI (Фiнляндiя)
Строк поставки: під замовлення
Код товару: 5917
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Теплоакумулююча піч NunnaUuni - джерело приємного і рівномірного тепла, яке створить у Вашому будинку атмосферу затишку і комфорту. Вони здатні при двогодинний протопці випромінювати теплову енергію більше доби. Променисте тепло також приємно відчувається шкірою, як і тепло сонячних променів. Інноваційна технологія горіння "Золотий вогонь» забезпечує спалювання дров при дуже високій постійній температурі. Застосування сучасних технологій у печах NunnaUuni забезпечує ефективне і чисте згорання деревини.
 
Теплоакумулюючі камінні печі NunnaUuni виготовлені з натурального горщечного каменю (талькомагнезит) , який ще називають камінь Маммут, відмінною особливістю якого є рівномірна тепловіддача і високий рівень термостійкості.
 
Термін служби печей - більше 50 років.
 
Дров'яні кухонні печі та плити відмінно підійдуть як для дому, так і для дачі, і можуть використовуватися для приготування їжі та обігріву житла.
При розробці кухонних печей особливо враховувалися можливості для випічки хліба і запікання страв на кам'яному колоснику. Духовка залишається теплою протягом довгого часу, оскільки її верхня частина ізольована від зовнішніх поверхонь печі, а передача тепла вниз сповільнюється за рахунок використання запатентованої термопластини.
На кухонних плитах встановлені дві чавунні конфорки. Тепло від розігрітої поверхні плити швидко поширюється по кімнаті. Одночасно з цим деталі плити, виконані з горщечного каменю, акумулюють тепло і рівномірно і довго випромінюють його в приміщення.
 
 
 
Технічні характеристики :
 
 • Теплова енергія : 34,9 кВт
 • Час тепловіддачі (год) у відсотках від максимальної потужності:
     100% - 2,2 h
     50% - 13,7 h
     25% -  23,6 h
 • Мах вага повної протопки : 10 кг
 • Мах довжина дров : 30 см
 • ККД : 81 %

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (англ.)

Специфікація
Глибина (мм) 530
Ширина (мм) 984
Висота (мм) 912
Вага (кг) 880.00
ККД (%) 81
Стиль Кантрі
Теплоносій Повітря
Тип палива Дрова
Додаткові параметри Духовка закрита
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.