Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Кухонна піч NunnaUuni METTE 1

Кухонна піч NunnaUuni METTE 1
Код товару: 5255
договірна
Придбати!
Виробник: NUNNAUUNI (Фiнляндiя)
Строк поставки: під замовлення
Код товару: 5255
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Теплоакумулююча піч NunnaUuni - джерело приємного і рівномірного тепла, яке створить у Вашому будинку атмосферу затишку і комфорту. Вони здатні при двогодинний протопці випромінювати теплову енергію більше доби. Променисте тепло також приємно відчувається шкірою, як і тепло сонячних променів. Інноваційна технологія горіння "Золотий вогонь» забезпечує спалювання дров при дуже високій постійній температурі. Застосування сучасних технологій у печах NunnaUuni забезпечує ефективне і чисте згорання деревини.
 
Теплоакумулюючі камінні печі NunnaUuni виготовлені з натурального горщечного каменю (талькомагнезит) , який ще називають камінь Маммут, відмінною особливістю якого є рівномірна тепловіддача і високий рівень термостійкості.
 
Термін служби печей - більше 50 років.
 
 
Дров'яні кухонні печі та плити відмінно підійдуть як для дому, так і для дачі, і можуть використовуватися для приготування їжі та обігріву житла.
При розробці кухонних печей особливо враховувалися можливості для випічки хліба і запікання страв на кам'яному колоснику. Духовка залишається теплою протягом довгого часу, оскільки її верхня частина ізольована від зовнішніх поверхонь печі, а передача тепла вниз сповільнюється за рахунок використання запатентованої термопластини.
На кухонних плитах встановлені дві чавунні конфорки. Тепло від розігрітої поверхні плити швидко поширюється по кімнаті. Одночасно з цим деталі плити, виконані з горщечного каменю, акумулюють тепло і рівномірно і довго випромінюють його в приміщення.
 
 
 
 
Технічні характеристики :
 
  • Теплова енергія : 38-43 кВт
  • Мах вага повної протопки : 12 кг
  • Мах довжина дров : 25 см
  • Час протопки: 2 год

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (англ.)

Специфікація
Глибина (мм) 665
Ширина (мм) 840
Висота (мм) 945
Вага (кг) 1185.00
Стиль Кантрі
Теплоносій Повітря
Тип палива Дрова
Додаткові параметри Духовка закрита
Конфорка
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.