Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

КАМІНИ: Установка та монтаж, створення ексклюзивного каміну

КАМІНИ: Установка та монтаж, створення ексклюзивного каміну
Код товару: 474
договірна
Придбати!
Виробник: UKRKAMIN (Україна)
Строк поставки: зависит от объема
Код товару: 474
Гарантія: 5 лет
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (1)
Опис

 

Акція від постачальника: при замовленні послуги - знижка 5% від загальної вартості замовлення. Крім того, клієнтові надається додаткова знижка 10% при покупці будь камінної топки у нашому інтернет магазині!

 

 

!!! Разом з цією послугою Ви можете замовити:

Створення повітряної опалювальної системи на основі каміна - дивитись...

 

 

Камін. Яким він повинен бути? Які роботи необхідно провести, щоб камін функціонував правильно, ефективно, безпечно і мав гідний зовнішній вигляд?
 
    
 
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до створення кожного каміна. При цьому, наша робота з клієнтом проходить наступним чином та за наступними орієнтовними розцінками:
 
1-й етап - Вивчення ситуації на об'єкті:
 
Всім відомо, що камін виробляє при своїй роботі, крім обігріваючого нас тепла, ще й продукти згоряння палива - дим і чадний газ, безпечний і швидкий відвід якого в атмосферу, є основною умовою безпечної роботи камінної топки. Саме тому, найпершим з заходів, проведених нами на об'єкті, це діагностика існуючих каналів та оцінка їх придатності для використання в якості димоходу для каміна або розгляд можливості для монтажу нового сучасного теплоізольованого димоходу. Також, проводиться оцінка технічних умов для створення каміна в запланованому Вами місці. При цьому, враховується багато різних факторів, таких, як конструкція підлоги і стін, надходження повітря в приміщення, об'єм приміщення, вплив суміжних приміщень і т.д. Здійснюються всі виміри, необхідні для подальшої проектно-кошторисної роботи, прив'язки каміна до приміщення та визначення обсягу топкової частини. Клієнту на місці пропонуються кваліфіковані технічні консультації з вибору типу камінної топки. В процесі огляду об'єкта і ознайомлення з наявною проектною документацією відбувається визначення орієнтовних габаритів майбутнього каміна.
 
НАШІ РОЗЦІНКИ:
 
Виїзд фахівця на об'єкт для консультації в межах Києва та передмістя (до 100 км) з наступною видачею письмової рецензії з рекомендаціями протягом 2-х робочих днів - 20-30 у.о.
 
! БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ! Зателефонуйте або заповніть контактну форму  Виклик інженера
 
 
За Вашим бажанням або за необхідності - організація сертифікації старих димовідвідних каналів або нового димаря, з видачею відповідних документів (тільки Київ) - 200-500 у.о.
 
 
 
2-й етап - Проектно-кошторисні роботи:
 
Починаються з визначення стилістики і бажаних оздоблювальних матеріалів для майбутнього каміна. На даному етапі ми пропонуємо Вам на розгляд понад 2000 видів камінів із зібраних нами друкованих та електронних каталогів, а також наші власні проекти та  фотографії виконаних робіт . Наша колекція матеріалів (мармур, граніт, дикий камінь, дерево, вогнетривка і декоративна цегла) і виставкові стенди із зразками кам'яної кладки в дерев'яному обрамленні допоможуть Вам при виборі оформлення для майбутнього каміна. Ми володіємо багатим досвідом у проектуванні і створенні різноманітних камінів, тому в процесі консультацій зможемо зорієнтувати Вас в питанні приблизної вартості обраного прототипу і запропонувати кілька варіантів використання різних матеріалів для більш гнучкого регулювання Ваших витрат.
При цьому, в безпосередньому контакті з Вами визначаються стилістичні напрями майбутнього ескізного проектування.
       
 
Звичайно, ситуація значно спрощується, якщо Ви вже визначилися із зовнішнім виглядом Вашого каміна, або його дизайн був розроблений разом з дизайном приміщення. В даному випадку, а також, якщо Ви вибрали готовий прототип з переглянутих каталогів, наша задача зводиться до розробки робочих креслень каміна і розрахунку його кошторисної вартості.
 
За бажанням, ми можемо запропонувати Вам повний комплекс послуг з розробки дизайну каміна і інтер'єру приміщення в єдиному стилі, з використанням комп'ютерної та художньої візуалізації об'єктів, а також масштабного макетування.
 
НАШІ РОЗЦІНКИ:
 
 
Розробка детальних робочих креслень каміна на основі готового прототипу (проекції, плани, розрізи, деталювання, специфікації матеріалів, складальні схеми) - 100-200 у.о.
Комп'ютерна тривимірна візуалізація каміна, можливо в декількох варіантах - 100-200 у.о.
Розробка дизайну та комп'ютерна або художня візуалізація інтер'єру приміщення з каміном - 300-1500 у.о.
 
3-й етап - камін «під ключ»:
 
Після закінчення етапу проектування на підставі робочого проекту ми можемо розрахувати точний будівельний кошторис на Ваш камін. Кошторис представляє собою список всіх  видів робіт для створення каміна і монтажу супутніх комунікацій із зазначенням їх обсягу, вартості матеріалів та вартості самої роботи. Виходячи з цього, з урахуванням накладних, транспортних витрат та податків, нами обчислюється підсумкова вартість Вашого майбутнього каміна. Після розгляду Вами кошторису, його обговорення, можливого коректування і затвердження ми оформляємо і підписуємо підрядний договір. Далі, Ви здійснюєте передоплату, яка може становити 50-70% від загальної вартості, і ми приступаємо до роботи. Середній термін виконання робіт по створенню каміна складає 1 місяць. Остаточний розрахунок проводиться після завершення і приймання - здачі виконаних робіт. Ми даємо гарантію на проведені нами роботи - 5 років і надаємо післягарантійне обслуговування наших камінів.
 
НАШІ РОЗЦІНКИ:
 
Дивіться наш товар в каталозі - в основному все залежить тільки від Вашого смаку і фінансових можливостей.
 

 

Ми вважаємо, що наше основне завдання полягає в тому, щоб надати Вам кваліфіковану послугу, виконавши якісну роботу, кінцевий результат якої виправдає вкладені Вами кошти і буде довгі роки приносити в Ваш дім тепло, затишок і комфорт.
 

 

 

 

 

Специфікація
Відгуки (1)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.