Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Створення винного льоху з кліматичною системою в будь-якому приміщенні житлового будинку, квартири, ресторану

Створення винного льоху з кліматичною системою в будь-якому приміщенні житлового будинку, квартири, ресторану
Код товару: 473
договірна
Придбати!
Виробник: FONDIS-Україна
Строк поставки: зависит от объема
Код товару: 473
Гарантія: 2 года
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

СПІЛЬНА АКЦІЯ від нашого магазину та офіційного імпортера кліматичного обладнання!!!

 

Від інтернет-магазину: Кожному покупцю винотеки - міні-бар для відкритих пляшок SOWINE в подарунок!

 

Від офіційного імпортера обладнання: Кожному покупцеві - рік сервісного обслуговування кондиціонера безкоштовно.

 

Ми пропонуємо повний комплекс послуг щодо створення Вашого винного льоху з його подальшою сервісною підтримкою.

 

  • ДОСЛІДЖЕННЯ ОБ'ЄКТА


Перший крок до реалізації Ваших задумів щодо створення винного льоху. Мета етапу: Збір всієї необхідної вихідної інформації для подальших розрахунків і визначення місця, умов, особливостей установки і типу встановлюваного кліматичного обладнання на місці. Даний захід необхідно для того, щоб виробити оптимальну технічну та цінову пропозицію, що враховує всі Ваші побажання та індивідуальні особливості об'єкту. Результат проведення етапу - технічна рецензія або акт дослідження об'єкта, передається Вам протягом 2-3 днів після відвідування об'єкту нашим фахівцем.


 


Зателефонуйте або заповніть контактну форму ВИКЛИК ІНЖЕНЕРА і замовте виїзд фахівця на Ваш об'єкт. БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ (Київ та передмістя).

 

  • ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНІ РОБОТИ

 

Як це буде виглядати і скільки це коштує? Головні питання для будь-якого покупця. Точні відповіді на ці питання можна отримати тільки після того, як зроблено дизайн-проект і прорахований будівельний кошторис. Проте, вже на етапі попередніх консультацій, виходячи з результатів обстеження об'єкта, ми можемо зробити для Вас орієнтовний розрахунок вартості, який буде уточнюватися і коректуватися (якщо це необхідно) за результатами проектування і виходячи з Ваших побажань. З досвіду можна сказати, що вартість квадратного метра готового винного сховища з системою клімат-контролю обійдеться Вам у 800-2000 у.о. і більше і залежить від таких факторів як матеріали для оздоблення, тип і розташування стелажів для вина і ступінь насиченості приміщення іншими інтер'єрними елементами (декоративні балки, бочки, елементи кування і т.д.).

 

  • БУДІВЕЛЬНІ ТА ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ


Повний комплекс робіт, дотримання технології, правильний вибір матеріалів і комплектуючих - найважливіші фактори, які визначають правильне функціонування винного льоху протягом довгих років. Маючи досвід виконання даних робіт з 1998 року, ми реалізували велику кількість проектів, як для корпоративних, так і для приватних клієнтів. Ми використовуємо різні матеріали для оздоблення та оснащення винного сховища - натуральний камінь, декоративну штукатурку, кераміку, дерево, метал, скло і створюємо інтер'єри винних кімнат в будь-якому стилі.

 

  • МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ, ПУСКОНАЛАДКА, ВИПРОБУВАННЯ


Правильний вибір моделі кондиціонера і місця його установки, а також дотримання всіх рекомендацій виробника гарантують надійну і ефективну роботу WineMaster. Будучи офіційним представником компанії FONDIS в Україні, ми маємо прямий доступ до досвіду установки та експлуатації обладнання в усьому світі, що допомагає нам уникнути багатьох помилок і забезпечити найкращу якість монтажу кліматичної системи.

 

  • Комплектація винними стелажами і додатковими аксесуарами

 

Додатково:

  • Сервісне обслуговування
  • Допомога у формуванні винної колекції
  • Створення і поповнення винотеки
  • Консультації професійних сомел'є

 

 

 

 

Специфікація
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.