Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Інфрачервоний електричний обігрівач Activa Ferrara

Інфрачервоний електричний обігрівач Activa Ferrara
Код товару: 6599
10 968 грн.
$289/264€
Придбати!
Виробник: ACTIVIA (Німеччина)
Строк поставки: 5 днів
Код товару: 6599
Гарантія: 1 рік
Наявність: Київ
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис

Новинка від німецької компанії Activa!

Електричний інфрачервоний обігрівач Activa Ferrara - це прекрасний вибір як для обігріву на вулиці, так і всередині приміщень. Володіючи значною потужністю в 2,7 кВт і спрямованістю теплового потоку в 360 °, такий обігрівач з успіхом може використовуватися, як на терасі заміського будинку, так і на літньому майданчику ресторану, а також в інших побутових і комерційних приміщеннях відкритого і закритого типу. Підлоговий електричний інфрачервоний обігрівач Activa Ferrara має форму трикутної стели висотою 1,5 метра з вбудованою ніжкою і ефектно доповнить будь-який інтер'єр. Корпус виготовлений з високоякісних матеріалів - алюмінію, нержавіючої сталі, пластика і має видатні експлуатаційні властивості, що забезпечить довгий термін служби обігрівача.

Три карбонових нагрівальних елемента, що окремо відключаються / включаються, спрямовані на три різні сторони, що дозволяє розумно витрачати електроенергію та використовувати тепло безпосередньо там, де воно необхідне. А вбудований захист від бризок і датчик перекидання, зробить використання обігрівача безпечним навіть в складних умовах.

Завдяки особливим властивостям карбонових нагрівальних елементів, які використовуються в інфрачервоних обігрівачах Activa Ferrara - їх ефективність сягає 95% (ККД). Це відбувається за рахунок більшої теплопровідності вуглецевого волокна (карбонової спіралі), що сприяє зниженню електроспоживання на 25%. Такий тип нагрівальних елементів має ще один важливий плюс - збільшену довжину інфрачервоних хвиль, за рахунок цього тепло стає більш приємним і проникаючим, а не палючим, як у інфрачервоних обігрівачів інших типів.

Саме карбонова спіраль, як складова інфрачервоного обігрівача, є найважливішою його частиною і відповідає за м'яке комфортне випромінювання з низьким виділенням світла, що вигідно відрізняє карбонові електричні обігрівачі від інших типів електричних інфрачервоних систем обігріву.


Технічні характеристики:

 

 • Призначення: побутове
 • Тип джерела енергії: електричний
 • Тип нагрівального елементу: карбоновий
 • Тип управління: механічне
 • Тип установки: підлоговий
 • Кількість режимів роботи: 3
 • Матеріал корпусу: алюміній
 • Колір корпусу: нержавіюча сталь
 • Потужність обігріву: 2.7 Вт
 • Клас захисту корпусів електронного обладнання: IP 34
 • Напруга мережі: 220 ~ 240 В
Специфікація
Глибина (мм) 240
Ширина (мм) 240
Висота (мм) 1500
Вага (кг) 12.20
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.