Notice: Undefined variable: titles2 in /home/guest/realcomfort.ua/realcomfort.ua/public/public_html/catalog/controller/product/product.php on line 533 Щітка для очищення каміна стекол Red Anvil Viper Каталог RealComfort
Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Щітка для очищення каміна стекол Red Anvil Viper

Щітка для очищення каміна стекол Red Anvil Viper
Код товару: 6232
2 457 грн.
$88/74€
Придбати!
Виробник: RED ANVIL (Німеччина)
Строк поставки: 2 дні
Код товару: 6232
Наявність: Київ
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Ручна робота з Німеччини.
 
Red Anvil (Червоне Ковадло) є єдиною європейською компанією, що працює виключно на виготовлення печей-гриль і аксесуарів для каміна. Продукти проектуються і виготовляються у Верхній Баварії Dietramszell. Маленька команда працює над якістю продукції, несучу інтелектуальну функціональність. Клієнти в 21 країні по всьому світу цінують аксесуари для каміна Red Anvil. Red Anvil GmbH було заснована в 2004 році технічним дизайнером Росі Штроблем і норвезьким інженером Йорном Крістіансеном.
 
Viper - це механічний сухий очисник для легкого очищення камінних стекол.
Спеціальна сталева вата встановлена в затискному пристосуванні. Прокладка на підлозі збирає падаючі частки. Вал забезпечує чисті руки.
При виготовленні використовується якісна сталева вата класу 0000. У шкалі твердості Мооса вона має твердість 4, камінне скло має 6. Таким чином, Viper буде м'яко знімати сажу, не залишаючи подряпин на склі.
 
 
 
 
Специфікація
Notice: Undefined variable: filter_values_dop in /home/guest/realcomfort.ua/realcomfort.ua/public/public_html/catalog/view/theme/comfort/template/product/product.tpl on line 254
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.