Мова: Рус | Укр

Швидкий огляд

REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка
ШВИДКИЙ ОГЛЯД - КАРТА САЙТУ : Інтернет- каталог Real Comfort .
 
ПРОДУКЦІЯ: Інноваційний і ексклюзивний товар для Вашого будинку від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Прямі поставки від лідерів ринка.Бесплатная доставка по Києву . Організація доставки по Україні . Що характеризує наш товар ? Це "розумні" інноваційні технології , енергозберігаюче і альтернативне опалення і клімат , дбайливе ставлення до навколишнього середовища , використання заповнюваних ресурсів та енергоносіїв. Як наслідок - економія Ваших коштів , енергонезалежність і СПРАВЖНІЙ комфорт у Вашому домі!
 
ПОСЛУГИ І СЕРВІСИ : Повний цикл обслуговування клієнта та супроводу продукції : Безкоштовні технічні та маркетингові консультації , виїзд інженера , будівельні послуги, проектування та візуалізація інтер'єру , установка , монтаж , сервіс. Крім того , Ви маєте можливість розглянути і замовити будь-який з пакетів послуг партнерської мережі SmartCom , які ми пропонуємо в даному розділі.
 
NEW ! АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГІЯ :
Портативні зарядні пристрої і джерела живлення для телефонів , ноутбуків , КПК і пр.
Мобільні туристичні сонячні системи енергозабезпечення.
Сонячні модулі широкого спектру використання .
Системи енергозабезпечення будівель на основі сонячних модулів.
Сонячні колектори - гаряча вода та опалення будинку.
 
Каміни, топки , ПЕЧІ , КАМІНОФЕНИ :
Топки і касети для камінів від лідерів індустрії : Bordelet , EdilKamin , Invicta , Hark , Harvia , Fondis , Ferlux , Pallazzetti , Piazzetta , Laudel , Moretti , Max Blank , Seguin , Shmid , Totem , Blanzek . Актуальний погляд на сучасний камін як максимально ефективний пристрій, що поєднує в собі як прекрасні декоративні якості , так і відмінні опалювальні властивості . Чавунні і сталеві камінні топки , касети для камінів.
Широкий вибір камінних порталів з натурального каменю і готових дизайнерських камінів в різних стилях. Дивитися огляд каміни .
Печі- камінофени - компактні розміри і прекрасний зовнішній вигляд при відмінних теплових показниках.
Погляд у майбутнє? Цей продукт , який вже протягом декількох років успішно експлуатується європейськими споживачами , тепер доступний в Україні : Розумні мультіенергетіческіе каміни від Fondis : Камін + кондиціонер + тепловий насос.
 
ЕЛЕКТРОКАМІНИ :
Широкий вибір електрокамінів від світового лідера - концерн Dimplex - Ірландія , Китай . Дивитися каталог електрокамінів .
Вбудовувані електрокаміни і настінні електрокаміни , портали для електрокамінів і камінокомплекти ( вставка + портал )
 
ОБІГРІВАЧІ І РАДІАТОРИ :
Економічні електричні інерційні дизайн- радіатори з термоскла Солярис для житлових і ванних кімнат.
Унікальні електричні модулі опалення Кітотерм - водонагрів методом електродної іонізації , дозволяє економити 30-40% електроенергії в порівнянні з традиційними електричними котлами. Реальна альтернатива газовому опаленню !
 
ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ:
Проточні диспенсери від лідера індустрії , німецької компанії KÄRCHER - підключаються до водопроводу і постачають очищеною питною водою Ваш офіс. Додаткова можливість газування і підігріву води.
Кріиосауни - ваше здоров'я і довголіття завдяки низькотемпературним оздоровлюючим процедурам.
Сауни - розслабляючий і оздоровлюючий відпочинок після напруженого трудового дня. Кам'янки для саун Harvia і Narvi з Фінляндії - самий шірокійвибор в нашому каталозі. Електричні кам'янки і дров'яні кам'янки для саун.
 
СИСТЕМИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ВИНА :
Винні шафи і холодильники для вина Euracave , Enofrigo , IP Industry , Liebherr.
Кондиціонери для винних льохів WineMaster . Клімат у винному погребі. У нас Ви можете замовити будівництво винного льоху "під ключ"
Винотеки , винні льохи і сховища для будинку, квартири , ресторану , готелю.
 
МЕБЛІ І ІНТЕР'ЄР :
Плетені меблі з ротанга , лози і абаки .
Меблі для ванної кімнати та кухні.
Шафи- купе. Корпусні меблі та меблеві гірки. Передпокої . Комп'ютерні столи.
 
NEW ! МАРМУР , ГРАНІТ , вироби з натурального каменю :
Підлогова і настінна мозаїка.
Оригінальні вироби з натурального каменю.

Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.