Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Електрокамін Royal Flame Etna VA-2683

Електрокамін Royal Flame Etna VA-2683
Код товару: 5878
21 280 грн.
$562/513€
Придбати!
Виробник: ROYAL FLAME (Китай)
Строк поставки: 5 днів
Код товару: 5878
Гарантія: 1 рік
Наявність: Київ
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Електроочаг, призначений для вбудовування в портал або спеціальну нішу. Royal 3D Etna має 4-х ступінчасте регулювання яскравості полум'я, ефект потріскування дров і підсвічування цегляної кладки. Є можливість регулювання температури обігріву.
Потужність обігріву: 950/1850 Вт.
 
Royal Etna VA-2683 - нова модель електрокаміна, з ефектом 3D горіння. Камін великий, призначений для вбудовування в портал або відповідну нішу з каменю або гіпсокартону. Керувати роботою пристрою можна за допомогою пульта дистанційного керування або кнопок на панелі управління, яка розміщена на верхній лицьовій частині вогнища за решіткою. 3D-ефект горіння дозволяє домогтися максимальної реалістичності електрокаміна, забезпечуючи ефект димового потоку з палаючих дров. Крім функцій обігріву і регулювання яскравості горіння, в каміні присутня функція звуку палаючих дров, що робить його ще більш реалістичним. Самі ж поліна виконані натуралістично і акуратно, що робить їх максимально подібними справжнім дубовим дровам. Внутрішні стінки вогнища декоровані цеглою.
 
Для коректної і довгої роботи даного каміна, режим яскравості підсвічування повинен відповідати рівню інтенсивності «горіння».
 

Увага!

Камін поставляється в комплекті з універсальним пультом E-Mind. Пульт дозволяє управляти каміном за допомогою програми в смартфоні як в безпосередній близькості від приладу, так і віддалено.
E-Mind дозволяє вивести електричні каміни на якісно новий рівень для наших покупців.

 

Специфікація
Глибина (мм) 252
Ширина (мм) 751
Висота (мм) 619
Вага (кг) 18.50
Потужність (кВт) 1.85
Стиль Сучасний
Додаткові параметри 3D-ефект полум'я
Керування на корпусі
Керування пультом
Повна і половинна
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.