Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Камінна топка B950x520 -16

Камінна топка B950x520 -16
Код товару: 5901
32 800 грн.
$866/790€
Придбати!
Виробник: Gavryliv&Sons (Україна)
Строк поставки: 14 днів
Код товару: 5901
Гарантія: 5 років
Наявність: Львів
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Топки В-серії є популярними завдяки високій технологічності та оптимальній ціні. Ці топки втілюють в собі новітні технології згоряння дров, систему чистого скла та безруштового горіння. Ми подбали, про те щоб паливо в камері догорало повністю, тим самим передаючи максимум тепла до вашої оселі.
 
 
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
 
  • Система "чисте скло".Основна кількість повітря по спеціальним каналам проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння. Зручність користування
  • Легке розпалювання. Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Зручність користування.
  • Надійність жаростійкої кераміки і приємний огляд горіння завдяки стеклокерамике ROBAX.
  • Кераміка. Сучасна кам'яна кераміка повністю огортає камеру згоряння для високоефективного горіння.
  • Безруштова система. Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування  вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень.
  • Герметична топка. Всі вузли топки з'єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний впускний канал, гарантує кращу керованість горіння.
  • Система подачі повітря. Єдиний канал подачі повітря дозволяє гнучко вибирати джерело подачі повітря в топку (зовнішня подача повітря або з приміщення) і спосіб управління (ручне або автоматичне). Розподіл потоків відбувається вже всередині топки.
  • Регулювання висоти. Стандартна комплектація топки включаючи високі надійні ніжки для широкого діапазону регулювання висоти. Також для регулювання рівня ніжки мають додаткові регулювальні болти з шарнірними п'ятами, що дозволяють налаштувати рівень і висоту топки на будь-якій поверхні. Зручний монтаж.
  • Національний продукт. Вибираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтеся до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку і розвиваєте національну економіку.
Купуючи топку Gavryliv & Sons Ви отримуєте продукт, зроблений кваліфікованими працівниками. Топка проходить кілька етапів перевірки якості. Всі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки і багато років безпроблемного, щасливого користування.
 
Опції: подвійне скло - 8250 грн, автоматика - 5900/730 грн.
 
 
Специфікація
Глибина (мм) 561
Ширина (мм) 950
Висота (мм) 936
Вага (кг) 210.00
Потужність (кВт) 18
Діаметр димоходу (мм) 200
ККД (%) 80
Конфігурація Один фасад
Пропорції Класичні
Теплоносій Повітря: Конвекційні
Тип корпуса Сталеві з шамотною футеровкою
Тип палива Дрова
Форма скла Плоске
Додаткові параметри Двері відчиняються вбік
Зовнішній забір повітря
Зольник
Обдув скла
Поворотний шибер
Регульовані ніжки
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.