Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Камінна топка С600x425 - 8

Камінна топка С600x425 - 8
Код товару: 5903
33 000 грн.
$871/795€
Придбати!
Виробник: Gavryliv&Sons (Україна)
Строк поставки: 14 днів
Код товару: 5903
Гарантія: 5 років
Наявність: Львів
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Обираючи найкращу якість Ви обираєте найбільше заощадження, адже С-серія – це топки досконалої конструкції та з якісних матеріалів, де не достатньо продумати зовнішній вигляд, а необхідно забезпечити високу надійність та широкий функціонал.
 
 
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
 
 • Система "чисте скло".Основна кількість повітря по спеціальним каналам проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, та зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви та виконуючи роль вторинного догоряння. Зручність користування. Додатково змонтоване крило дозволяє налаштовувати кількість та форму повітряного потоку згори, збільшуючи його для систем з водяним опаленням чи акумуляції, та зменшуючи для конвективної роботи. Таке регулювання є більш правильним, оскільки постійно низька подача повітря на скло з широкого просвіту формує вузьку центральну смугу, залишаючи боки без захисту від кіптяви.
 • Легке розпалювання. Частина повітря потрапляє знизу до камери згоряння для легкого розпалювання та найбільш ефективного горіння. Зручність користування.
 • Вторинне догоряння. Димові гази, що піднімаються задньою стінкою топки, потребують додаткової порції повітря для догоряння. Система вторинного догоряння G&S спроектована так, що свіже повітря перед тим, як потрапити у камеру горіння, розігріваються до високих температур, що суттєво полегшує догоряння.
 • Надійність жаростійкої кераміки і приємний огляд горіння завдяки стеклокерамике ROBAX.
 • Кераміка. Сучасна кам'яна кераміка повністю огортає камеру згоряння для високоефективного горіння.
 • Безруштова система. Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот чи композитна камінна кераміка) для підтримання надвисоких температур горіння (близько 1100С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Чищення топки перестане бути проблемою, адже за нормального користування  вибирання попелу  відбувається не частіше одного разу на тиждень. Зручне заглиблення дна не заважає потоку, але суттєво покращує зручність користування, адже прибирання попелу тепер можна проводити раз на 1-2 тижні.
  Дно топки має подвійне футерування для забезпечення ефективного прогріву камери згоряння від першого розпалювання.
 • Герметична топка. Всі вузли топки з'єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний впускний канал, гарантує кращу керованість горіння.
 • Система подачі повітря. Єдиний канал подачі повітря дозволяє гнучко вибирати джерело подачі повітря в топку (зовнішня подача повітря або з приміщення) і спосіб управління (ручне або автоматичне). Розподіл потоків відбувається вже всередині топки.
 • Регулювання висоти. Стандартна комплектація топки включаючи високі надійні ніжки для широкого діапазону регулювання висоти. Також для регулювання рівня ніжки мають додаткові регулювальні болти з шарнірними п'ятами, що дозволяють налаштувати рівень і висоту топки на будь-якій поверхні. Зручний монтаж.
 • Національний продукт. Вибираючи топки нашого виробництва Ви долучаєтеся до відродження власної камінної традиції, знижуєте імпортовану частку ринку і розвиваєте національну економіку.
Купуючи топку Gavryliv & Sons Ви отримуєте продукт, зроблений кваліфікованими працівниками. Топка проходить кілька етапів перевірки якості. Всі моделі топок проходять перевірку на стенді, а тому числі стрес-тести, щоб гарантувати високий рівень безпеки і багато років безпроблемного, щасливого користування.
 
 

Опція:  подвійне скло - 4800 грн, автоматика - 5900 / 7300 грнмонтажні рами (1200 - 3600 грн).

 
Специфікація
Глибина (мм) 556
Ширина (мм) 765
Висота (мм) 881
Вага (кг) 170.00
Потужність (кВт) 8
Діаметр димоходу (мм) 200
ККД (%) 80
Конфігурація Один фасад
Пропорції Класичні
Теплоносій Повітря: Конвекційні
Тип корпуса Сталеві з шамотною футеровкою
Тип палива Дрова
Форма скла Плоске
Додаткові параметри Двері відчиняються вбік
Зовнішній забір повітря
Зольник
Обдув скла
Поворотний шибер
Подвійне згорання
Регульовані ніжки
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.