Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Піч на дровах для лазні Narvi Aito AK-78

Піч на дровах для лазні Narvi Aito AK-78
Код товару: 5516
303 710 грн.
$8 015/7 319€
Придбати!
Виробник: NARVI (Фінляндія)
Строк поставки: 45 днів
Код товару: 5516
Гарантія: 1 рік
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Банні печі серії Aito - це класичні печі періодичної дії, здатні забезпечити парильникам максимум рясної пари. Легендарні печі періодичної дії дозволяють паритися в лазні після одноразового розтоплення до самого ранку або тільки на наступний день після закінчення прогріву печі. Велика кількість каменів забезпечує надходження рівномірного тепла і насиченого киснем пара, подачу якого легко регулювати.
У комплект поставки печі входять виключно зносостійкі керамічні камені. Завдяки цьому значно скорочується час, необхідний для прогріву лазні. Овальна форма каменів забезпечує вільне проходження між ними гарячого повітря і покращує тягу печі. Камені характеризуються винятковою термостійкістю, що продовжує термін їх служби.
Печі цієї серії призначені для парильних приміщень великого розміру, в яких може одночасно паритися велика кількість людей. Внутрішня частина цієї унікальної печі викладається з елементів, виготовлених із спеціально підібраних композитних матеріалів, розроблених фінськими иследователи, а також шамотних цегл. Таким чином парильникам забезпечується м'який пар в парній без жорсткого інфрачервоного випромінювання.
Кожух виконаний з якісної сталі, пофарбованої в чорний колір. У кожуха є шар теплоізоляційного матеріалу, захищеного листом з нержавіючої сталі. Дверцята печі, колосникова решітка і внутрішня кришка виконані з чавуну.
Великогабаритні лазневі печі поставляються в повному комплекті, включаючи шамотну цеглу та інструкції (за винятком розчину кладки). Це дозволяє здійснити кладку і монтаж печі на місці установки швидко і естетично.
 
 
Технічні характеристики:
 
  •  Висота: 140 см
  •  Діаметр: 78 см
  •  Загальна вага / вага каменів: 975 кг / 260 кг
  •  Зовнішній діаметр димового патрубка: 210 мм
  •  Відстань від підлоги до нижнього краю димвого патрубка: 189 см
  •  Кожух: чорний
  •  Обсяг парильні: 18-40 м3
 
 
У печах використовуються виключно зносостійкі керамічні камені. Завдяки цьому значно скорочується час, необхідний для прогріву лазні. Овальна форма керамічних каменів забезпечує вільне проходження між ними гарячого повітря і покращує тягу печі. Камені характеризуються винятковою термостійкістю, що продовжує термін їх служби. 
 
Піч чорна емальована.
 
Вартість печі вказана без каменів.
 
Камені можна придбати додатково:
 
керамічні камені (260 кг) - вартість 3338,7 євро.

 

Завдяки додатковому порталу модель Aito AK-78 легко модифікуються в піч з виносною топкою, що дозволяє протоплювати баню з сусіднього з парильною приміщення. Також за додаткову плату можливе придбати опцію декоративна рамка виносної топки.
 
 
Вартість опції виносна топка для AK-78 - 774,6 євро.

 

Детальніше див.:

 

 

 ІНСТРУКЦІЯ по монтажу експлуатації, та обслуговуванню

 

Сауна під ключ

Специфікація
Глибина (мм) 780
Ширина (мм) 780
Висота (мм) 1400
Вага (кг) 975.00
Об'єм парилні (м. куб) 18-40
Тип нагріву Дров'яні
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.