Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Піч на дровах для лазні Narvi Aito AK-95

Піч на дровах для лазні Narvi Aito AK-95
Код товару: 5823
411 191 грн.
$10 851/9 910€
Придбати!
Виробник: NARVI (Фінляндія)
Строк поставки: 45 днів
Код товару: 5823
Гарантія: 1 рік
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Банні печі серії Aito - це класичні печі періодичної дії, здатні забезпечити парильникам максимум рясної пари. Легендарні печі періодичної дії дозволяють паритися в лазні після одноразового розтоплення до самого ранку або тільки на наступний день після закінчення прогріву печі. Велика кількість каменів забезпечує надходження рівномірного тепла і насиченого киснем пара, подачу якого легко регулювати.
У комплект поставки печі входять виключно зносостійкі керамічні камені. Завдяки цьому значно скорочується час, необхідний для прогріву лазні. Овальна форма каменів забезпечує вільне проходження між ними гарячого повітря і покращує тягу печі. Камені характеризуються винятковою термостійкістю, що продовжує термін їх служби.
Печі цієї серії призначені для парильних приміщень великого розміру, в яких може одночасно паритися велика кількість людей. Внутрішня частина цієї унікальної печі викладається з елементів, виготовлених із спеціально підібраних композитних матеріалів, розроблених фінськими иследователи, а також шамотних цегл. Таким чином парильникам забезпечується м'який пар в парній без жорсткого інфрачервоного випромінювання.
Кожух виконаний з якісної сталі, пофарбованої в чорний колір. У кожуха є шар теплоізоляційного матеріалу, захищеного листом з нержавіючої сталі. Дверцята печі, колосникова решітка і внутрішня кришка виконані з чавуну.
Великогабаритні лазневі печі поставляються в повному комплекті, включаючи шамотну цеглу та інструкції (за винятком розчину кладки). Це дозволяє здійснити кладку і монтаж печі на місці установки швидко і естетично.
 
 
Технічні характеристики:
 
  •  Потужність - 47 кВт
  •  Висота: 146 см
  •  Діаметр: 95 см
  •  Загальна вага / вага каменів: 1360 кг / 500 кг
  •  Зовнішній діаметр димового патрубка: 210 мм
  •  Кожух: чорний
  •  Обсяг парильні: 24-34 м3
 
 
У печах використовуються виключно зносостійкі керамічні камені. Завдяки цьому значно скорочується час, необхідний для прогріву лазні. Овальна форма керамічних каменів забезпечує вільне проходження між ними гарячого повітря і покращує тягу печі. Камені характеризуються винятковою термостійкістю, що продовжує термін їх служби. 
 
 
Піч чорна емальована.
 
Вартість печі вказана без каменів.
 
Камені можна придбати додатково:
  • керамічні камені (440 кг) - вартість 6072,6 євро.

 

Завдяки додатковому порталу модель Aito AK-95 легко модифікуються в піч з виносною топкою, що дозволяє протоплювати баню з сусіднього з парильною приміщення. Також за додаткову плату можливе придбати опцію декоративна рамка виносної топки.
 
 
Вартість опції виносна топка для AK-95 - 1019,7 євро.

 

Детальніше див.:

 

 

 ІНСТРУКЦІЯ по монтажу експлуатації, та обслуговуванню

 

Сауна під ключ

Специфікація
Глибина (мм) 950
Ширина (мм) 950
Висота (мм) 1460
Вага (кг) 975.00
Об'єм парилні (м. куб) 34
Тип нагріву Дров'яні
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.