Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Біокамін Gloss Очаг FOCUS MS

Біокамін Gloss Очаг FOCUS MS
Код товару: 5393
27 690 грн.
$731/667€
Придбати!
Виробник: GLOSS FIRE (Україна)
Строк поставки: 14 днів
Код товару: 5393
Гарантія: 1 рік
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Вбудоване вогнище преміум класу.
 
Дана модель складається з двостінного термоізолюючого корпусу, паливного блоку і захисного скла. Вбудовується в стіни, отвори, ніші, камінні портали виконані з каменю, гіпсокартону, гіпсу, піно і газобетону, а також інших матеріалів, що вимагають захисту від прямої дії вогню.
Розмір вогнища може бути стандартним, підібраним по таблиці, а також спеціально спроектованим під вашу нішу. Діапазон розмірів каміна від 600 мм до 2200 мм.
Паливні блоки якими оснащені каміни FOCUS MS дозволяють створювати суцільну лінію вогню або розділяти її на кілька ділянок залежно від побажань замовника.
 
У конструкції передбачений металевий каркас для виключення деформації корпусу, який виготовлений з високоякісного металу товщиною 2 мм.
Двостінний термоізоляційний короб запобігає нагрів огороджувальних конструкцій.
Бічні і задня стінки ізольовані негорючим термостійким матеріалом у разі вбудовування в гіпсокартон або інший матеріал схильний деформацій в момент нагрівання.
 
Поверхня вкрита термостійкою фарбою для камінів кольору - чорний оксамит.
 
На нижній панелі конструкції передбачено отвір для паливного блоку.
 
Паливні блоки, якими комплектується біоочаг, виконані з жароміцної нержавіючої сталі зі зручною регулюючою засувкою, а також мають високу якість обробки (поверхня шліфується на спеціальному сучасному обладнанні).
 
Виріб комплектується італійським декоративним розжареної термостійким склом серії Optiwait супер прозоре, товщиною 6 мм з єврокромка.
Кріплення для скла виконані з полнотелой нержавіючої сталі діаметром 22 мм.
 
Можливість виготовлення біоочага за індивідуальними розмірами.
 
Ідеально підходить для створення ексклюзивних камінів з не обмеженою довгою суцільного вогню.
 
 
Вартість комплекту залежить від довжини корпусу (від 600 мм до 2300 мм), виду паливного блоку (одного або декількох), лицьової рамки (нержавіюча сталь, фарбований метал, або її відсутність), а також наявності або відсутності декоративного скла. Можливо виготовлення вогнищ за індивідуальними розмірами. Нестандартні моделі прораховуються за запитом.
Вартість від 27 690 до 120 800 грн.
 

 

 

КАТАЛОГ ВИРОБІВ GLOSS FIRE

Специфікація
Тип розміщення Пристінні
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.