Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Біокамін Planika TONDO COMMERCE

Біокамін Planika TONDO COMMERCE
Код товару: 6046
33 154 грн.
$875/799€
Придбати!
Виробник: PLANIKA (Польща)
Строк поставки: 60 дней
Код товару: 6046
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Біокамін Planika Tondo Commerce - живий вогонь в кортеновой упаковці
 
Раз вже створювати джерело живого вогню, так нехай він буде схожий на джерело, вирішили дизайнери компанії Planika і спроектували биокамин Tondo Commerce. Його основою є широка кругла чаша на присадкуватій колоні, з якої немов фонтан піднімається полум'я. Універсальна конструкція, призначена для установки, як під відкритим небом, так і в приміщенні має діаметр 700 мм і висоту 423 мм. Діаметр захисного циліндра з загартованого скла - 300 мм.
 
Нові біокаміни для вулиці і інтер'єрів оснащені вже знайомими багатьом по інших моделях Planika пальниками Commerce, перевага яких полягає в економному витраті палива і наявності абсорбуючих керамічних волокон всередині, що перешкоджають пролиттю палива при випадковому перекиданні.
 
Для роботи на вулиці биокамин Tondo Commerce захищений від примх погоди кортеновим корпусом, пальник пристрою виконаний з міцної нержавіючої сталі. У приміщенні камін буде нагадувати про свою присутність тільки ефектним танцем вогню і своїм витонченим зовнішнім виглядом, при цьому ніякого запаху гару, диму або сажі при горінні немає. Рекомендоване паливо для коректної роботи новинки - Fanola Premium, використовуючи його, можна очікувати, що камін буде «фонтанувати» вогнем від 6 до 10 годин. Обсяг пальника - 3 літри.
 
Біокаміни Planika Tondo Commerce - створюють по-справжньому розслаблюючу атмосферу
 
Камін нічим не прив'язаний до конкретного місця, він портативний, важить 15 кг і в будь-який момент можна змінити його розташування, виділивши бажану ділянку або об'єкт. Біокамін Tondo Commerce - стильний спосіб збагатити свій ландшафтний дизайн, місце на терасі, в альтанці, в зоні патіо або всередині приміщень. Для ще більшої схожості з елементом ландшафтного дизайну внутрішню частину чаші Tondo можна обкласти декоративним камінням.
 
Екологічно чисті біокаміни пройшли сертифікацію в німецькій експертної організації TV SD ( «Technische berwachungs-Verein»), яка підтверджує безпечність та якість продукції.
 
 
Характеристики:
 
  • матеріали: кортенівська сталь
  • використання в приміщенні і на відкритому повітрі
  • обсяг пальника: 3 л
  • теплова потужність: 2,5 кВт
  • тривалість горіння: 6-10 год
  • вага: 15 кг
  • рекомендоване паливо: Planika FANOLA PREMIUM
Специфікація
Глибина (мм) 700
Ширина (мм) 700
Висота (мм) 423
Вага (кг) 15.00
Тип розміщення Центральні
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.