Мова: Рус | Укр
REALCOMFORT
ДЛЯ
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
допомога в продажі
розміщення в каталозі
REALCOMFORT
партнерська
програма
для професіоналів
будівельного ринка

Біокамін Planika GUSTAV COMMERCE

Біокамін Planika GUSTAV COMMERCE
Код товару: 6048
33 983 грн.
$897/819€
Придбати!
Виробник: PLANIKA (Польща)
Строк поставки: 60 дней
Код товару: 6048
Наявність: сповістити про наявність?
Ім'я:*
Електронна адреса:*
Актуально до:*
Опис
Специфікація
Відгуки (0)
Опис
Технічна і художня довершеність - биокамин Planika Gustav Commerce
 
Гармонійне поєднання зовнішніх форм і функціональності робить биокамин Planika Gustav Commerce справжнім витвором мистецтва. Такий камін буде доречний на майданчику шикарного готелю або елітного ресторану. Незвичайна форма і благородна текстура металу, надають виробу вишуканий і елегантний вигляд.
 
Біокаміни Planika Gustav Commerce можна використовувати як всередині приміщення, так і зовні. Виріб нагадує скульптуру в стилі модерн, про що говорить і назва каміна - ім'я знаменитого австралійського художника Густава Клімта. У конструкції виробу зв'язок з творчістю відомого модерніста простежується в незвичайному оформленні верхньої частини біокаміна - отвори у формі різнобічних квадратів і прямокутників.
 
Біокамін Gustav Commerce - краса дизайну і безпека при використанні
 
Розробники вміло використовували особливості стилю модерн в дизайні каміна і обробці металу. Біокамін Gustav Commerce виконаний з кортеновской стали, що піддалася штучному окислюванню, завдяки чому метал придбав бронзовий відтінок і оксамитову фактуру. Така обробка не тільки поліпшила зовнішній вигляд, а й посилила опірність матеріалу до негативних впливів навколишнього середовища.
 
Крім своїх чудових естетичних якостей, биокамин Gustav Commerce абсолютно безпечний при експлуатації. Використовувана компанією Planika технологія Commerce виключає витік палива при випадковому падінні або механічному впливі на агрегат. Тому, його можна сміливо використовувати в розважальних закладах і місцях відпочинку.
 
 
Характеристики:
 
  • матеріали: кортенівська сталь
  • використання в приміщенні і на відкритому повітрі
  • обсяг пальника: 3 л
  • теплова потужність: 2,5 кВт
  • тривалість горіння: 6-10 год
  • вага: 19 кг
  • рекомендоване паливо: Planika FANOLA PREMIUM
 
Детальніше див.:
 
Специфікація
Глибина (мм) 344
Ширина (мм) 344
Висота (мм) 982
Вага (кг) 19.00
Тип розміщення Центральні
Відгуки (0)
Написати відгук
Новини
Якщо ви замислюєтеся про покупку камінного устаткування , обов'язково вивчіть новинки і останні тенденції ринку. Будьте в курсі останніх новин.